Witamy w FX Community:Zaloguj się Rejestracja
Nie można wyświetlić listy użytkowników
użytkownik nieodnaleziony lub offline
FAQFirmaModel biznesowyAnnual ReportsTabela prowizjiCompany NewsSkontaktuj się z namiZgłoś problemProśba o oddzwonienieFormularze i dokumenty
 

We regret to inform you that due to regulatory reasons, Dukascopy Europe IBS AS does not open Live accounts for the residents of the country selected by you.

Select country
Phone code
Select currency
*Klikając na Otwórz Demo zgadzasz się na nasze Warunki

Kontynuując, wyrażasz zgodę na kontakt w sprawie naszych usług i ofert.
Klikając "Otwórz demo", zgadzasz się również na przekazanie informacji dotyczących konta demo naszym przedstawicielom z Dukascopy Europe i Dukascopy Bank, włączając filie, oddziały i/lub przedstawicielstwa ("Grupa Dukascopy"), w celu utrzymania kontaktu z Tobą. Przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na to, że wszelkie dane udostępniane Dukascopy Europe mogą być przekazywane, przechowywane i przetwarzane przez Grupę Dukascopy w celu świadczenia wsparcia i zapewnienia funkcjonalności platformy. Twoje dane będą traktowane zgodnie z obowiązującymi wymogami poufności. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności. reCAPTCHA Privacy Terms

Sukces!

Proszę sprawdzić swój e-mail (%email%), aby zalogować się na konto

Błąd!

Coś poszło nie tak. Odśwież stronę i spróbuj jeszcze raz.

Dokumenty do otwarcia konta

Nasza licencja

Dukascopy Europe IBS AS, numer rej. 40003344762, zarejestrowana pod adresem: Lāčplēša iela 20A-1, Rīga, LV-1011 jest firmą inwestycyjną w pełni regulowaną przez Dyrektywę w sprawie rynków instrumentów finansowych (ang. The Markets in Financial Instruments Directive - MiFID) i lokalnie implementujące łotewskie prawo "Financial Instrument Market Law (FITL)".

Firma pozyskała licencję wydaną przez łotewskiego regulatora rynków finansowych i kapitałowych - Financial and Capital Market Commission (FKTK). Możecie Państwo sprawdzić wszystkie istotne informacje na ten temat na stronie FKTK: http://www.fktk.lv/en/market/financial-instruments-market/investment-service-providers.html.

Poniżej możecie Państwo znaleźć wszystkie niezbędne formularze i dokumenty związane z MiFID.

Dokumentacja dotycząca konta

W celu uproszczenia procedury otwarcia rachunku, zarówno klienci indywidualni jak i instytucjonalni proszeni są o zapoznanie się z poniższymi dokumentami.

Dokumenty do otwarcia konta oraz dodatkowe formularze:


Archive documents:

Dokumenty informacyjne:

Aby uzyskać dodatkowe informacje na temat dokumentacji potrzebnej do otwarcia konta, proszę do nas napisać na: wyślij do nas wiadomość, zadzwonić do nas na: +371 67 399 000 lub poprosić o oddzwonienie.