Nasza licencja

Dukascopy Europe IBS AS, numer rej. 40003344762, zarejestrowana pod adresem: Lāčplēša iela 20A-1, Rīga, LV-1011 jest firmą inwestycyjną w pełni regulowaną przez Dyrektywę w sprawie rynków instrumentów finansowych (ang. The Markets in Financial Instruments Directive - MiFID) i lokalnie implementujące łotewskie prawo "Financial Instrument Market Law (FITL)".

Firma pozyskała licencję wydaną przez łotewskiego regulatora rynków finansowych i kapitałowych - Financial and Capital Market Commission (FKTK). Możecie Państwo sprawdzić wszystkie istotne informacje na ten temat na stronie FKTK: http://www.fktk.lv/en/market/financial-instruments-market/investment-service-providers.html.

Poniżej możecie Państwo znaleźć wszystkie niezbędne formularze i dokumenty związane z MiFID.

Dokumentacja dotycząca konta

W celu uproszczenia procedury otwarcia rachunku, zarówno klienci indywidualni jak i instytucjonalni proszeni są o zapoznanie się z poniższymi dokumentami.

Aby uzyskać dodatkowe informacje na temat dokumentacji potrzebnej do otwarcia konta, proszę do nas napisać na:  wyślij do nas wiadomość, zadzwonić do nas na:  +371 67 399 000  lub  poprosić o oddzwonienie