Witamy w FX Community:Zaloguj się Rejestracja
Nie można wyświetlić listy użytkowników
użytkownik nieodnaleziony lub offline
Główne cechySposoby zasilenia kontaWymagania dot. depozytu zabezpieczającegoPolityka overnightPowiadomienia SMS
 

Opłaty za usługę powiadomień SMS

Dukascopy Europe oferuje swoim klientom możliwość otrzymywania powiadomień SMS na temat wskazanych wydarzeń na ich rachunkach handlowych, o wybranych zdarzeniach rynkowych lub gdy cena określona przez użytkownika została osiągnięta. Usługa jest dostępna dla wszystkich klientów handlujących prawdziwymi środkami.

Każda wiadomość będzie obciążona opłatą w wysokości 0,07 EUR. Pobrane prowizje pojawiają się codziennie w osobnym wpisie na wyciągu w Portfela Klienta.

Ceny te dotyczą każdej wiadomości SMS wysłanej do operatora telefonicznego klienta. Aby poznać więcej szczegółów usługi oraz warunki dostarczania, zapoznaj się z odpowiednią sekcją Wiki.

Alternatywnie, Dukascopy Bank SA pozwala swoim klientom subskrybować i zarządzać innymi kanałami powiadomień, takimi jak powiadomienia e-mail i push, które są całkowicie bezpłatne.

Opłaty za powiadomienia SMS (Short Message Service) są pobierane w EUR za każdą wiadomość wysłaną do klienta zgodnie z wybraną przez niego subskrypcją. Opłaty są przeliczane na walutę bazową rachunku klienta i są pobierane o godzinie rozliczeniowej.

Proszę zauważyć, iż wiadomości SMS nie są szyfrowane oraz że istnieje ryzyko, iż nieautoryzowane osoby trzecie mogą je przechwycić lub posiadać do nich dostęp. Ponieważ wiadomości są wysyłane z Dukascopy Europe, osoby trzecie mogą dojść do wniosku, iż posiadają Państwo konto w naszej firmie inwestycyjnej.