Otwórz konto handlowe Live (Forex/CFD)

W celu rozpoczęcia handlu on-line instrumentami finansowymi z Dukascopy Europe należy postępować zgodnie z łatwą procedurą krok po kroku:

Zarejestruj się teraz (dowiedz się więcej)

Proszę wypełnić elektroniczny formularz rejestracyjny. Proszę mieć na uwadze, że dobrze wypełniony formularz rejestracyjny, z transparentnym źródłem pochodzenia inwestycji, znacznie przyspieszy otwarcie konta handlowego. Proszę nie martwić się o dostarczone informacje, ponieważ są one w pełni objęte ścisłymi zasadami poufności i nie będą ujawniane osobom trzecim.

Please be aware that Dukascopy Europe does not provide services to some countries. You can check the list of non-serviced countries here

 

Uwaga: Jeżeli posiadacie Państwo już konto Live w Dukascopy i chcieliby Państwo rozpocząć używanie nowych instrumentów (np. CFD), nie ma konieczności ponownego wypełniania formularza rejestracyjnego. Zamiast tego, proszę skontaktować się ze swoim Account Managerem w Dukascopy.

Prześlij dokumenty online (dowiedz się więcej)

Należy przygotować zdjęcie ważnego dowodu osobistego (przód i tył), a także zdjęcie selfie z ważnym dowodem osobistym. Następnie zdjęcia te należy załadować klikając w link powyżej "Prześlij dokumenty online". Prosimy zapewnić wysoką jakość skanów/zdjęć, tak aby zarówno obrazy jak i tekst były czytelne. Zalecamy rozdzielczość skanera 300 dpi i wielkość pliku ok. 1 MB na dokument. Prosimy upewnić się, że skany lub zdjęcia nie są przycięte lub w inny sposób modyfikowane.

Zasil swoje konto (dowiedz się więcej)

Po akceptacji dokumentów, zostanie do Państwa przesłana Umowa Podpisywana na Odległość (ang. Distance Agreement). Po podpisaniu jej w Internecie, otrzymają Państwo swój numer konta i instrukcje jego zasilenia. Mogą Państwo dokonać wstępnej wpłaty kartą lub za pomocą przelewu aby rozpocząć handel. Minimalna kwota początkowego depozytu wynosi 100 USD lub równowartość tej kwoty w innych walutach. Przy dokonywaniu płatności, prosimy o podanie numeru Państwa konta w Dukascopy Europe.
 
Należy pamiętać, iż konta otwarte przy pomocy skanów dokumentów mają limit depozytów netto w wysokości 15'000 EUR. Aby zwiększyć limit, prosmiy skontaktować się z Opiekunem Klienta.

Więcej informacji na temat kroków niezbędnych do otwarcia konta Live znajduje się na tej stronie.

Uwaga: Proszę podać nazwę Państwa Introducera (jeżeli istnieje) w momencie aplikowania o konto Live przy wypełnianiu elektronicznego formularza rejestracyjnego. Nie będzie możliwości dodania Introducera po zaakceptowaniu przez Dukascopy Europe Państwa wniosku o otwarcie konta.

Jeżeli chcecie Państwo skontaktować się z nami na temat otwarcia konta, proszę wyślij do nas wiadomość, zadzwoń do nas przez telefon +371 67 399 000 lub prośba o oddzwonienie.