"Program Introducer" (ang. "Business Introducer Program") jest okazją zarówno dla osób indywidualnych jak i firm, aby otrzymywać prowizję za polecanie klientom usług Dukascopy Europe IBS AS.

Możecie Państwo otrzymać nawet do 50% prowizji należnej Dukascopy Europe IBS AS, którą wygenerowali przyprowadzeni przez Państwa klienci.

Każda osoba indywidualna lub organizacja z kontaktami w społeczności handlowej Forex ma szansę osiągnąć sukces jako "Introducer".

Uwaga: Atrakcyjne warunki oferowane przez Dukascopy Europe mogą ułatwić drogę do sukcesu:

  • minimalny depozyt w wysokości 100 USD
  • uproszczona procedura otwarcia konta
  • dźwignia do 1:30

Proszę pamiętać, iż Dukascopy Europe INS AS przeprowadzi proces sprawdzenia, czy może wejść w relację biznesową z daną osobą indywidualną lub spółką. Ponadto, szczególne ograniczenia mogą występować w zależności od jurysdykcji.

Dukascopy Europe IBS AS ma prawo przyjąć lub odrzucić dowolną aplikację i w żaden sposób nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek powstałe koszty, opłaty lub wydatki poniesione dobrowolnie lub zgodnie z jakimkolwiek prawem lub regulacjami, które są związane z Państwa aplikacją i aktywnością jako Introducer.

Jak zostać Introducerem?

Aby zostać Introducerem dla Dukascopy Europe IBS AS, należy postępować zgodnie z łatwą procedurą składającą się z trzech kroków:

1. Zaaplikuj o Program Introducer przez wypełnienie tego 

Jeżeli posiadacie Państwo stronę internetową, którą chcieliby Państwo promować, proszę nie zapomnieć podać tej strony w formularzu rejestracyjnym. Uprości to procedurę identyfikacji klientów, którzy dowiedzieli się od Państwa o Dukascopy Europe IBS AS.

Uwaga: Proszę pamiętać, że używanie domen zawierających słowo "Dukascopy" lub inną przypominającą nazwę jest surowo zabronione i może doprowadzić do odmowy nawiązania współpracy w ramach programu Introducer oraz do podjęcia działań prawnych.

2. Odbierz swój unikatowy Numer Introducera (BI-ID)

Gdy Dukascopy Europe IBS AS otrzyma Państwa formularz aplikacyjny, otrzymacie Państwo swój Numer Introducera (ang. BI-ID - Business Introducer Identification Data). Jest to kod używany przez nasz system do identyfikowania klientów, którzy dowiedzieli się o nas od Państwa. Zawsze należy podawać go w linkach odsyłających używanych przez Państwa kontakty, lub po prostu poprosić Państwa kontakty, aby podali Państwa Numer Introducera podczas rejestracji aplikacji o otwarcie konta.

Uwaga: Otrzymanie Numeru Introducera oraz otrzymanie dostępu do Panelu Online Introducera (BI Web entry - szczegóły poniżej) nie oznacza, iż zostali Państwo zaakceptowani przez Dukascopy Europe IBS AS jako Introducer, lecz jest to jedynie potwierdzenie, że rozpoczęto proces sprawdzania aplikacji. Należy pamiętać, że żadne rabaty z prowizji nie mogą być przyznane klientom przyprowadzonym przez Państwa ani żadne środki nie mogą być zapłacone Państwu przez Dukascopy Europe IBS AS do momentu akceptacji Państwa jako Introducer. Dukascopy Europe IBS AS nie może zagwarantować, iż wnioskujący zostanie zaakceptowany jako Introducer, więc zaleca się, aby aplikanci nie wprowadzali żadnych klientów ani nie obiecywali żadnych rabatów od prowizji do momentu potwierdzenia przez Dukascopy Europe IBS AS akceptacji jako Introducer.

3. Uzyskaj dostęp do Panelu Online Introducera (BI Web Entry)

Ta chroniona strona dostarcza Państwu statystyki i raporty dotyczące działalności jako Introducer. Będziecie Państwo mogli śledzić swoje dochody jako część prowizji Dukascopy Bank SA. Co więcej, znajdziecie Państwo różne narzędzia promocyjne użyteczne w swojej działalności.


Aby dowiedzieć się więcej na temat Programu Introducer i innych tematów związanych z handlem, proszę napisać do nas na:  wyślij do nas wiadomość, zadzwonić do nas na:  +371 67 399 000  lub  poprosić o oddzwonienie