"Business Introducer" program je příležitostí jak pro jednotlivce tak společnosti získat provizi za doporučení zákazníkům služby Dukascopy Europe IBS AS.

Můžete získat až 50% z poplatků a provizí zaplacených klienty Dukascopy Europe IBS AS, kterých jste přivedli vy jako introducer.

Každá fyzická osoba nebo organizace s kontakty ve Forex obchodní komunitě se může stát úspěšným "Business Introducer-em".

Upozornění: Atraktivní podmínky poskytované Dukascopy Europe vám ulehčí cestu k úspěchu:

  • minimílní vklad klientů je 100 USD
  • zjednodušená procedura otevření obchodního účtu
  • páka až 1:30

Vezměte prosím na vědomí, že Dukascopy Europe IBS AS provádí kontrolu klienta jestli může vstoupit do obchodního vztahu s konkrétní osobou nebo firmou. Kromě toho mohou být přítomny omezení u některých jurisdikcí.

Dukascopy Europe IBS AS má právo přijmout nebo odmítnout jakoukoliv registraci a v žádném případě není odpovědná za případné vzniklé náklady, poplatky nebo výdaje vzniklé dobrovolně nebo na základě zákona nebo nařízení, které jsou spojeny s registrací a aktivit Business Introducera.

Jak se stát Business Introducer?

Chcete-li být Business Introducer u Dukascopy Europe IBS AS, nasledujte tenhle jendoduchý postup skládající se ze tří kroků:

1. Požádejte o možnost být Business Introducer jednoduše vyplněním REGISTRAČNÍHO FORMULÁŘE

Máte-li webové stránky, které chcete promovat, nezapomeňte poskytnout tyto stránky ve svém registračním formuláři. Tím se zjednoduší postup pro identifikaci klientů, kteří se registrovali u Dukascopy Europe IBS AS a jsou od vás.

Upozornění: Vezměte prosím na vědomí, že používání domén obsahujíci slovo "Dukascopy" nebo jakékoliv jiné podobné modifikace je přísně zakázáno a může vést k odmítnutí spolupráce v rámci Business Introducer programu, nebo také k právnímu vyšetřování.

2. Obdržíte své jedinečné BI-ID

Jakmile Dukascopy Europe IBS AS obdrží vaši přihlášku, vy obdržíte business introducer číslo BI-ID (Business  Introducer Identification Data). Jde o kód používaný našim systémem pro identifikaci klientů, kteří se o nás dozvěděli od vás. Vždy své BI-ID uveďte při referenčních odkazech (lincích) vašich kontaktů, nebo požádejte své kontakty o uvedení BI-ID při registraci žádosti o otevření účtu.

Upozornění: Příjatím BI-ID a získaním přístupu do Business Introducer online Web Entry (viz níže) neznamená, že jste byly akceptován Dukascopy Europe IBS AS jako Introducer, ale je to jen potvrzení toho, že Dukascopy zahájila proces ověření žádosti. Vezměte prosím na vědomí, že žádné provize a slevy nelze udělit klientům přivedených od vás a také jakékoliv finanční prostředky nemohou být vyplaceny ve váš prospěch jestli jste ještě nebyli schválen jako Introducer. Dukascopy Europe IBS AS nemůže zaručit, že žadatel bude schválen jako Introducer, proto se doporučuje, aby žadatelé nedávali klientům slevy nebo sliby až do chvíle, kdy vás Dukascopy Europe IBS potvrdí jako Introducera.

3. Získejte přístup do BI Web Entry

Tato chráněná stránka vám poskytuje statistiky a zprávy o vaší činnosti jako Business Introducer. Budete mít možnost sledovat své příjmy z komisí u Dukascopy Bank SA. A co víc, najdete zde různé propagační nástroje použitelné pro rozvoj vašich aktivit.

Pokud chete vědet více o programu Business Introducer a ostatní příbuzné informace, napište nám prosím na: pošlete nám zprávu, zavolejte: +371 67 399 000 nebo požádejte o hovor od nás.