Dukascopy poskytuje pákové obchody na CFD kryto měny a jejich derivátů.

Na rozdíl od tradičního nákupu krypto měn, obchodování CFD (Crypto) umožňuje spekulativní operace bez digitální peněženky. Neexistuje potřeba vlastnit mince krypto měny eliminující rizika kybernetické bezpečnosti.

Vzhledem k pákovému efektu poskytovanému na obchodních účtech může klient držet krypto měnové pozice CFD větší než částka tradiční měny původně vlastněná.

Podobně jako u jiných CFD a FX nástrojů může být CFD krypto měny kurzu krátká nebo dlouhá, takže klient může těžit z pohybu cen v obou směrech.

Uvědomte si, že otevřená pozice CFD není vlastnictvím podkladového aktiva a cena CFD krypto rizika se výrazně liší v různých měnách krypto měn. Přestože cena CFD obvykle odráží cenu podkladového aktiva, není tomu vždy ta.

Vlastnosti Crypto Trading

 
  • Spekulujte na růst, nebo pokles trhu – Stejně jako obchodování na Forexu, CFD obchodování umožňuje koupit (Long), pokud si myslíte, že tržní ceny vzrostou, nebo prodat (Short), pokud si myslíte, že ceny na trhu klesnou.
  • Efektivní využití vašeho kapitálu pomocí páky – CFD se obchodují s pákovým efektem, což znamená, že potřebujete jen malý vklad na otevření vaší pozice, než abyste museli investovat plnou hodnotu aktiva.
  • Možnost hedgování – Pokud očekáváte, že vaše současné portfolio kryptoobchodů může v krátkodobém časovém horizontu ztrácet část své hodnoty, můžete použít CFD k pokrytí této ztráty prostřednictvím krátkého prodeje.
  • Obchodujte bezpěčně – není potřeba ukládat kryptoměnu do digitální peněženky. Klientské vklady jsou chráněny ve výši 20 000 EUR pro klienty společnosti Dukascopy Europe.

Upozornění: Podkladové aktivum - kryptoměny - může být mimořádně volatilní.