Dukascopy Europe IBS AS (Evropská dcera Dukascopy Bank, Švýcarsko) nabízí profesionálním účastníkům trhu možnost integrace FIX API. Dukascopy FIX API je stavěn na protokolu FIX4.4. API se používá pro příjem dat a obchodních příkazů v reálném čase, nastavení / změnu / zrušení příkazů, a na přijímaní automatických oznámení o obchodních aktivitách.

Pomocí připojení FIX API mohou uživatelé nadále používat standardní obchodní platformy Dukascopy Europe s jejich základními funkcemi. Avšak způsob, jakým se kalkulují pozice (net/global position mode) je při FIX API účtech jiný.

ÚVODNÍ POŽADAVKY PRO LIVE:

  • Pro minimální požadavky na otevření API účtu klikněte zde.
Dokumenty

Schémata připojení

Uživatelé FIX API u Dukascopy Europe můžou využít dvě různá schémata:

Schéma “1” se používá pro přímé připojení k jednomu účtu u Dukascopy Europe bez sdílení dat s jiným softvérem nebo třetí stranou.


Schéma “2” umožňuje složitější připojení s více Dukascopy Europe účty, nebo použití databáz nebo softwaru třetích stran.

Chcete-li vědet více o Dukascopy FIX API nebo máte další otázky související s obchodováním, prosím, napište nám na adresu: pošlete nám zprávu, volejte: +41 22 799 4888 nebo požádejte o hovor od nás.