Welcome to our FX Community:Login Register
user list can't be loaded
user not found or offline
Služby kryptoměnRozsah trhůOvernight PravidlaObchodní poplatkyObchodní poplatkyObchodní platformyOtevří LIVE ÚčetOtevřít DEMO Účet
 

Rozsah trhů

Dukascopy nabízí CFD na Bitcoin, Ether a Litecoin.

Instrument Měna Minimální velikost kontraktu Min pohyb Pip hodnota
BTC/USD Bitcoin 0.2 0.1 1.00 USD
ETH/USD Ether 1 0.1 1.00 USD
LTC/USD Litecoin 10 1.0 1.00 USD

Hodnota pipu je první číslo před čárkou v cenové nabídce:
BTC/USD 11309.3; 11409.8

ETH/USD 222.2; 232.6
LTC/USD 43.0; 44.0

Obchodní obd

CFD krypto jsou obchodovány nepřetržitě 24 hodin denně od neděle od 21:00 GMT v letním čase (22:00 GMT v zimním čase) do pátku 20:00 GMT během letního času / zimního času.

Upozornění: Dukaskopy neposkytuje obchodování kryptoměn o víkendu. Abychom se vyhnuli víkendovým gapům, jsou všechny klientské pozice kryptoměn uzavřeny každý pátek v 20:00 GMT v zimním / letním čase.

Upozornění: CFD obchodování kryptoměn nabízené společností Dukascopy nebude možné od pátku 20:00 GMT v letním čase / zimním čase do neděle 21:00 GMT v letním čase (22:00 GMT v zimním čase). Nevyřízené obchody, margin cut a další příkazy nebudou spuštěny, během výše uvedeného času není provedeno žádné vypořádání.

Disclaimer

Dukascopy Europe CFDs ceny Kryptoměn jsou jedinečné a založené na schopnosti hedge pozice Dukascopy s externími protistranami. Každý klient může ovlivnit cenu a likviditu zadáním svých vlastních BID a ASK. Dukascopy Europe je pro každou transakci protistranou a může ji zajišťovat s jinými klienty nebo s externími obchodními protistranami.

Cena CFD Dukascopy Europe nemusí být nutně stejná jako cena hedging instrumentu, který Dukascopy Europe používá, pokud existuje. Dukascopy Europe CFD ceny kryptoměn nejsou ani legálně ani ekonomicky derivát hedging instrumentu. Ceny CFD u Dukascopy Europe nejsou rozšiřováním cen z burz, kde se obchoduje s hedgingem / podkladovým nástrojem, a neměly by být považovány za informace z konkrétní burzy.

Ceny CFD Dukascopy Europe kryptoměn se nepovažují za přesné informace o cenách získané přímo od burzy / nebo majitele ochranné známky hedging instrumentu.

UPOZORNĚNÍ: Vzhledem k omezené schopnosti hedgovat pozice externími protistranami Dukascopy neumožňuje trvale zaručit obchodování během obchodních hodin. V takových případech, kdy je klient ochoten ukončit expozici, kontaktujte support.