Welcome to our FX Community:Login Register
user list can't be loaded
user not found or offline
FAQO společnostiBusiness ModelAnnual ReportsPoplatkyCompany NewsKontaktujte násNahlaste chybuCall-Back RequestForms and Documentation
 

We regret to inform you that due to regulatory reasons, Dukascopy Europe IBS AS does not open Live accounts for the residents of the country selected by you.

Select country
Phone code
Select currency
*Kliknutím na tlačítko otevřít demo souhlasíte s našimi Podmínkami

Pokračováním dále vyjadřujete souhlas být kontaktováni v souvislosti s našimi službami a nabídkami.
Kliknutím na tlačítko "Otevřít demo" souhlasíte také s tím, že informace o demo účtech budou sdíleny s našimi zástupci jak z Dukascopy Europe, tak z celosvětových dceřiných společností, poboček a/nebo zastoupení Dukascopy Bank (dále jen "Dukascopy Group"). Berete na vědomí a souhlasíte s tím, že veškeré údaje, které poskytnete společnosti Dukascopy Europe, mohou být převedeny, uloženy a zpracovány společností Dukascopy Group za účelem poskytnutí podpory a zajištění funkčnosti platformy. S Vašimi údaji zacházíme v souladu s platnými požadavky na důvěrnost. Další informace naleznete na Zásadách ochrany osobních údajů. reCAPTCHA Privacy Terms

Úspěch!

Zkontrolujte prosím Váš e-mail (%email%) přístup ke svému účtu

Error!

Něco se pokazilo. Obnovte stránku a zkuste to ještě jednou.

Kontaktujte nás

Adresa

Dukascopy Europe IBS AS
Lacplesa iela 20a-1, Riga,
LV-1011, Latvia

Telefonní linky
 • Hlavní linka
  +371 67 399 000
 • Živý podpora obchodování (24h)
  +371 67 399 039

Pro ochranu klinetů jsou všechny linky nahrávány.

Client Support chat

Využijte našeho 24/7 chatu pro klienty

E-maily

Vážení klienti,

vezměte prosím na vědomí, že za účelem zajištění bezpečnosti a spolehlivosti výkonu případných žádostí podaných na Dukascopy Europe, komunikace prostřednictvím e-mailu je dostupná pouze prostřednictvím těchto e-mailových adres:

 • pošlete nám zprávu : dotazy, požadavky a pokyny ohledně mého Live účtu.
  V případě urgentních případů doporučujeme kontaktovat naši live zákaznickou podporu nebo svého Account Manažéra telefonicky během běžné pracovní doby (+371 67 399 000), aby zjistil, zda vaše pokyny byly řádně přijaty. Tím se sníží riziko, že vaše dotazy budou vyřizeni s časovým skluzem nebo vůbec.
 • pošlete nám zprávu : pro ostatní obezcné dotazy.
  Rádi bychom Vás upozornili na rizika spojená s komunikací prostřednictvím e-mailu, včetně rizika nepřijatí emailu. Kromě toho, e-maily poslány na adresy jiné než "pošlete nám zprávu" a "pošlete nám zprávu" nemusí být čteni nebo budou čteni se zpoždením. Také bychom chtěli zdůraznit, že je důležité si ověřit příjem vašich pokynů prostřednictvím naši live zákaznické podpory nebo u vašeho Account Manažéra.

Dukascopy Europe není odpovědná za jakékoli ztráty nebo náklady, které vznikly přímo nebo nepřímo ze zpoždění nebo nedodržení pokynů zaslaných na jakoukoli jinou e-mailovou adresu než "pošlete nám zprávu". V závislosti od typu požadavek, některé instrukce mohou být vybaveny pouze během běžné pracovní doby.