Adresa

Dukascopy Europe IBS AS
Lacplesa iela 20a-1, Riga,
LV-1011, Latvia

Telefonní linky
 • Hlavní linka
  +371 67 399 000
 • Živý podpora obchodování (24h)
  +371 67 399 039

Pro ochranu klinetů jsou všechny linky nahrávány.

Client Support chat

Využijte našeho 24/7 chatu pro klienty

E-maily

Vážení klienti,

vezměte prosím na vědomí, že za účelem zajištění bezpečnosti a spolehlivosti výkonu případných žádostí podaných na Dukascopy Europe, komunikace prostřednictvím e-mailu je dostupná pouze prostřednictvím těchto e-mailových adres:

 • pošlete nám zprávu : dotazy, požadavky a pokyny ohledně mého Live účtu.
  V případě urgentních případů doporučujeme kontaktovat naši live zákaznickou podporu nebo svého Account Manažéra telefonicky během běžné pracovní doby (+371 67 399 000), aby zjistil, zda vaše pokyny byly řádně přijaty. Tím se sníží riziko, že vaše dotazy budou vyřizeni s časovým skluzem nebo vůbec.
 • pošlete nám zprávu : pro ostatní obezcné dotazy.
  Rádi bychom Vás upozornili na rizika spojená s komunikací prostřednictvím e-mailu, včetně rizika nepřijatí emailu. Kromě toho, e-maily poslány na adresy jiné než "pošlete nám zprávu" a "pošlete nám zprávu" nemusí být čteni nebo budou čteni se zpoždením. Také bychom chtěli zdůraznit, že je důležité si ověřit příjem vašich pokynů prostřednictvím naši live zákaznické podpory nebo u vašeho Account Manažéra.

Dukascopy Europe není odpovědná za jakékoli ztráty nebo náklady, které vznikly přímo nebo nepřímo ze zpoždění nebo nedodržení pokynů zaslaných na jakoukoli jinou e-mailovou adresu než "pošlete nám zprávu". V závislosti od typu požadavek, některé instrukce mohou být vybaveny pouze během běžné pracovní doby.