Dukascopy Europe poskytuje svým klientům možnost přijímat SMS notifikace o různých situacích vyskytujícich se na jejich účtech nebo o nastavitelných cenových úrovních v případě, že trh dosáhl tyhle úrovně a podobně. Tahle služba je dostupná pro všechny klienty s reálnymi LIVE účty.

Every message will incur a charge of 0.07 EUR. Charged commissions appear daily in a separate entry on the Portfolio statement of the client.

Tahle cenova politika je aplikována na každou SMS zaslanou na telefon operátora klienta. Pro více informací o specifikách služby a podměnkách klikněte na sekci Wiki.

Alternatively, Dukascopy Bank SA allows its clients to subscribe and manage other channels of notifications, such as e-mail and push notifications, which are absolutely free of charge.

Poplatky za SMS notifikace jsou účtovany v EUR za každou správu zaslánou na základě požadavek klienta. Poplatky jsou účtovány a konvertovány do měny účtu klienta v čase vyrovnáni na konci obchodního dne.

Prosím berte na vědomí, že SMS nejsou šifrované a vzniká zde riziko přijatí správ třetími stranami. Jelikož je SMS odosláná z Dukascopy Europe, neoprávněné třetí strany můžou dojít k závěru, že máte u naši společnosti otevřený účet.