Welcome to our FX Community:Login Register
user list can't be loaded
user not found or offline

Poplatky SMS notifikace

Dukascopy Europe poskytuje svým klientům možnost přijímat SMS notifikace o různých situacích vyskytujícich se na jejich účtech nebo o nastavitelných cenových úrovních v případě, že trh dosáhl tyhle úrovně a podobně. Tahle služba je dostupná pro všechny klienty s reálnymi LIVE účty.

Poplatky za SMS notifikace jsou účtovany v EUR za každou správu zaslánou na základě požadavek klienta. Poplatky jsou účtovány a konvertovány do měny účtu klienta v čase vyrovnáni na konci obchodního dne.

Dukascopy Europe nabízí 20bezplatných SMS za měsíc u každého klienta. Každá další SMS přes tenhle bezplatný limit bude zpoplatněna 0,07 EUR. Účtované komise se objeví v Portfolio výkaze klienta na denní báze.

Tahle cenova politika je aplikována na každou SMS zaslanou na telefon operátora klienta. Pro více informací o specifikách služby a podměnkách klikněte na sekci Wiki.

Prosím berte na vědomí, že SMS nejsou šifrované a vzniká zde riziko přijatí správ třetími stranami. Jelikož je SMS odosláná z Dukascopy Europe, neoprávněné třetí strany můžou dojít k závěru, že máte u naši společnosti otevřený účet.