Welcome to our FX Community:Login Register
user list can't be loaded
user not found or offline

CFD Monthly Adjustment

CFD BRENT.CMD/USD (UK Brent Oil), LIGHT.CMD/USD (US Crude Oil), DIESEL.CMD/USD (Low Sulphur Gasoil), GAS.CMD/USD (Natural Gas), COPPER.CMD/USD (High Grade Copper), DOLLAR.IDX/USD, IND.IDX/USD, PLN.IDX/PLN, BUND.TR/EUR, UKGILT.TR/GBP, USTBOND.TR/USD, COCOA.CMD/USD, COFFEE.CMD/USX, COTTON.CMD/USX, SUGAR.CMD/USD, OJUICE.CMD/USX, SOYBEAN.CMD/USX nabízené Dukascopy Bank jsou neexpirující ropné deriváty obchodované na spotovém trhu. Ceny CFD na ropě, plynu, mědi, indexy a dluhopisy na spotovém nabízené Dukascopy jsou navázané a ovlyvněné cenami příslušných komodit, indexů, dluhopisů obchodované na burze prostřednictvím futures kontraktů. Vzhledem k této skutečnosti jsou cenové úpravy prováděny jeden den před expirací futures kontratů WTI a Brent ropy.

Každý den ve 13:30 GMT (letní čas) nebo 14:30 GMT (zimní čas) Dukascopy stanoví a zveřejní změny cen CFD na Brent, WTI, měď, pomerančový džus.

Každý den ve 9:00 GMT (letní čas) nebo 10:00 GMT (zimní čas) Dukascopy Bank stanoví a zveřejní změny cen CFD na benzín, kakao, káva, bavlna, cukr, sója, index amerického dolaru, indický index 50, Polsko index 20, německý, britský a americké dluhopisy.

V závislosti na pozici klienta se může jednat o přírůstek, nebo úbytek financí. Ve stejný den v 18:30 GMT (letní čas), nebo v 19:30 GMT (zimní čas) (Brent, WTI, Gas, Copper) nebo v 13:30 GMT (letní čas), nebo v 14:30 GMT (zimní čas) (benzín, kakao, káva, bavlna, cukr, sója, index amerického dolaru, indický index 50, Polsko index 20, německý, britský a americké dluhopisy) nebo v 15:00 GMT (letní čas), nebo v 16:00 GMT (zimní čas) (pomerančový džus) bude účet klienta upraven v souladu s tabulkou výše.

V den úprav bude obchodování BRENT.CMD/USD, LIGHT.CMD/USD, GAS.CMD/USD nebo COPPER.CMD/USD ukončeno v 18:30 GMT (letní čas) nebo v 19:30 GMT (zimní čas); DIESEL.CMD/USD, COCOA.CMD/USD, COFFEE.CMD/USX, COTTON.CMD/USX, SUGAR.CMD/USD, SOYBEAN.CMD/USX, DOLLAR.IDX/USD, IND.IDX/USD, PLN.IDX/PLN, BUND.TR/EUR, UKGILT.TR/GBP, USTBOND.TR/USD ukončeno v 13:30 GMT (letní čas) nebo v 14:30 GMT (zimní čas); OJUICE.CMD/USX ukončeno v 15:00 GMT (letní čas) nebo v 16:00 GMT (zimní čas).

Obchodování na BRENT.CMD/USD bude pokračovat v 00:00 GMT (letní čas) nebo v 01:00 GMT (zimní čas); obchodování na LIGHT.CMD/USD, GAS.CMD/USD, COPPER.CMD/USD bude pokračovat v 22:00 GMT (letní čas) nebo v 23:00 GMT (zimní čas); obchodování na DIESEL.CMD/USD, COCOA.CMD/USD, COFFEE.CMD/USX, COTTON.CMD/USX, SUGAR.CMD/USD, SOYBEAN.CMD/USX, DOLLAR.IDX/USD, IND.IDX/USD, PLN.IDX/PLN, BUND.TR/EUR, UKGILT.TR/GBP, USTBOND.TR/USD bude pokračovat v 14:30 GMT (letní čas) nebo v 15:30 GMT (zimní čas); obchodování na OJUICE.CMD/USX bude pokračovat v 16:00 GMT (letní čas) nebo v 17:00 GMT (zimní čas).