Welcome to our FX Community:Login Register
user list can't be loaded
user not found or offline
What are CFDs?Výběr trhůCFD Monthly AdjustmentCFD Dividend AdjustmentOvernight PolicyTrading FeesMargin RequirementsTrading platformsOtevřít LIVE ÚČETOtevřít DEMO ÚČET
 

CFD Monthly Adjustment

CFD BRENT.CMD/USD (UK Brent Oil), LIGHT.CMD/USD (US Crude Oil), DIESEL.CMD/USD (Low Sulphur Gasoil), GAS.CMD/USD (Natural Gas), COPPER.CMD/USD (High Grade Copper), DOLLAR.IDX/USD, IND.IDX/USD, PLN.IDX/PLN, BUND.TR/EUR, UKGILT.TR/GBP, USTBOND.TR/USD, COCOA.CMD/USD, COFFEE.CMD/USX, COTTON.CMD/USX, SUGAR.CMD/USD, OJUICE.CMD/USX, SOYBEAN.CMD/USX nabízené Dukascopy Bank jsou neexpirující ropné deriváty obchodované na spotovém trhu. Ceny CFD na ropě, plynu, mědi, indexy a dluhopisy na spotovém nabízené Dukascopy jsou navázané a ovlyvněné cenami příslušných komodit, indexů, dluhopisů obchodované na burze prostřednictvím futures kontraktů. Vzhledem k této skutečnosti jsou cenové úpravy prováděny jeden den před expirací futures kontratů WTI a Brent ropy.

Každý den ve 13:30 GMT (letní čas) nebo 14:30 GMT (zimní čas) Dukascopy stanoví a zveřejní změny cen CFD na Brent, WTI, měď, pomerančový džus.

Každý den ve 9:00 GMT (letní čas) nebo 10:00 GMT (zimní čas) Dukascopy Bank stanoví a zveřejní změny cen CFD na benzín, kakao, káva, bavlna, cukr, sója, index amerického dolaru, indický index 50, Polsko index 20, německý, britský a americké dluhopisy.

V závislosti na pozici klienta se může jednat o přírůstek, nebo úbytek financí. Ve stejný den v 18:30 GMT (letní čas), nebo v 19:30 GMT (zimní čas) (Brent, WTI, Gas, Copper) nebo v 13:30 GMT (letní čas), nebo v 14:30 GMT (zimní čas) (benzín, kakao, káva, bavlna, cukr, sója, index amerického dolaru, indický index 50, Polsko index 20, německý, britský a americké dluhopisy) nebo v 15:00 GMT (letní čas), nebo v 16:00 GMT (zimní čas) (pomerančový džus) bude účet klienta upraven v souladu s tabulkou výše.

V den úprav bude obchodování BRENT.CMD/USD, LIGHT.CMD/USD, GAS.CMD/USD nebo COPPER.CMD/USD ukončeno v 18:30 GMT (letní čas) nebo v 19:30 GMT (zimní čas); DIESEL.CMD/USD, COCOA.CMD/USD, COFFEE.CMD/USX, COTTON.CMD/USX, SUGAR.CMD/USD, SOYBEAN.CMD/USX, DOLLAR.IDX/USD, IND.IDX/USD, PLN.IDX/PLN, BUND.TR/EUR, UKGILT.TR/GBP, USTBOND.TR/USD ukončeno v 13:30 GMT (letní čas) nebo v 14:30 GMT (zimní čas); OJUICE.CMD/USX ukončeno v 15:00 GMT (letní čas) nebo v 16:00 GMT (zimní čas).

Obchodování na BRENT.CMD/USD bude pokračovat v 00:00 GMT (letní čas) nebo v 01:00 GMT (zimní čas); obchodování na LIGHT.CMD/USD, GAS.CMD/USD, COPPER.CMD/USD bude pokračovat v 22:00 GMT (letní čas) nebo v 23:00 GMT (zimní čas); obchodování na DIESEL.CMD/USD, COCOA.CMD/USD, COFFEE.CMD/USX, COTTON.CMD/USX, SUGAR.CMD/USD, SOYBEAN.CMD/USX, DOLLAR.IDX/USD, IND.IDX/USD, PLN.IDX/PLN, BUND.TR/EUR, UKGILT.TR/GBP, USTBOND.TR/USD bude pokračovat v 14:30 GMT (letní čas) nebo v 15:30 GMT (zimní čas); obchodování na OJUICE.CMD/USX bude pokračovat v 16:00 GMT (letní čas) nebo v 17:00 GMT (zimní čas).