Welcome to our FX Community:Login Register
user list can't be loaded
user not found or offline
Základní charakteristikyMožnosti fundováníMargin RequirementsOvernight pravidlaSMS notifikace
 

We regret to inform you that due to regulatory reasons, Dukascopy Europe IBS AS does not open Live accounts for the residents of the country selected by you.

Select country
Phone code
Select currency
*Kliknutím na tlačítko otevřít demo souhlasíte s našimi Podmínkami

Pokračováním dále vyjadřujete souhlas být kontaktováni v souvislosti s našimi službami a nabídkami.
Kliknutím na tlačítko "Otevřít demo" souhlasíte také s tím, že informace o demo účtech budou sdíleny s našimi zástupci jak z Dukascopy Europe, tak z celosvětových dceřiných společností, poboček a/nebo zastoupení Dukascopy Bank (dále jen "Dukascopy Group"). Berete na vědomí a souhlasíte s tím, že veškeré údaje, které poskytnete společnosti Dukascopy Europe, mohou být převedeny, uloženy a zpracovány společností Dukascopy Group za účelem poskytnutí podpory a zajištění funkčnosti platformy. S Vašimi údaji zacházíme v souladu s platnými požadavky na důvěrnost. Další informace naleznete na Zásadách ochrany osobních údajů. reCAPTCHA Privacy Terms

Úspěch!

Zkontrolujte prosím Váš e-mail (%email%) přístup ke svému účtu

Error!

Něco se pokazilo. Obnovte stránku a zkuste to ještě jednou.

Možnosti fundování

Dukascopy Europe (Evropská dcera Dukascopy Bank SA, Švýcarsko) poskytuje svým klientům tři spůsoby fundování obchodního účtu. Všechny nové účty musí splnit minimální požadavky na prvotní vklad.

Bankový převod

Akceptujeme vklady v USD, CHF, EUR, GBP, CAD, CNH, CZK, HKD, HUF, ILS, JPY, NOK, PLN, RON, RUB, SEK, SGD. Finanční prosředky jsou zpravidla přijaty v horizontu 1-2 pracovních dní. Instrukce k bankovnímu převodu vám na požádání poskytne váš Account manažér.

Fundování pomocí platobních karet

Jde o nejrychlejší a najjednoduhší cestu fundováni účtu - prostředky jsou přijaty v průběhu 1 pracovního dne.

 • Fundování pomocí kreditních karet je povoleno jedině schváleným klientům Dukascopy Europe IBS AS, neakceptujeme platby od třetích stran.
 • Maximální velikost transakce je 5000 USD / EUR 4000 / GBP 3500 / CHF 5000 / CAD 5000 / PLN 17000 / JPY 500 000 / SEK 35 000 / NOK 35 000 / CZK 100 000 / RUB 250 000, v závislosti od zvolené měny
 • Akceptované jsou debetní karty (Maestro, Visa Electron) a kreditní karty (MasterCard, Visa)
 • Při fundování pomocí platobní karty nejsou účtování žádné poplatky, avšak naše partnerská banka účtuje komise ve výši 
  1.2 % z objemu transakce, pro tyto měny EUR, GBP nebo CHF,
  1.5% pro převody v NOK, CZK, PLN nebo SEK,
  2% pro převody v USD a
  2.3 % pro převody v RUB, JPY, a CAD.
  Jestli má vaše karta základnou měnu EUR, USD, GBP, CHF, CAD, JPY, SEK, NOK, CZK, RUB nebo PLN, účtování můžou být další konverzné poplatky
 • Finanční prosředky budou převedeny na váš obchodní účet v průběhu jednoho pracovního dne od přijatí u Dukascopy

Pokračuj k procesu fundování účtu pomocí platobní karty

Bankovní Záruky

Řešení pomocí bankových záruk poskytuje obrovskou flexibilitu a účinnost pro klienty Dukascopy Europe a dovoluje vám ponechat finanční prostředky u vaši banky pro případ okamžité potřeby. Bankové záruky můžou být použité pro více účtu pod stejným jménem žádatele bankové záruky. Dukascopy Europe akceptuje bankové záruky pro vklady od 100 000 USD. Všechny případy žádosti o bankové záruky jsou schvalovány individuálně.

Pro více informací o Dukascopy Europe ECN Účtech nás prosím kontaktujte na: [email protected]opy.eu, telefonicky na: +371 67 399 000 nebo požádejte o hovor od nás.