Dukascopy Europe (Evropská dcera Dukascopy Bank SA, Švýcarsko) poskytuje svým klientům tři spůsoby fundování obchodního účtu. Všechny nové účty musí splnit minimální požadavky na prvotní vklad.

Bankový převod

Akceptujeme vklady v USD, CHF, EUR, GBP, CAD, CNH, CZK, HKD, HUF, ILS, JPY, NOK, PLN, RON, RUB, SEK, SGD. Finanční prosředky jsou zpravidla přijaty v horizontu 1-2 pracovních dní. Instrukce k bankovnímu převodu vám na požádání poskytne váš Account manažér.

Fundování pomocí platobních karet

Jde o nejrychlejší a najjednoduhší cestu fundováni účtu - prostředky jsou přijaty v průběhu 1 pracovního dne.

 • Fundování pomocí kreditních karet je povoleno jedině schváleným klientům Dukascopy Europe IBS AS, neakceptujeme platby od třetích stran.
 • Z důvodu bezpečnosti našich klientů je maximální akceptována suma v jedné transakci prostřednictvím platební karty 18'000 USD nebo ekvivalent v jiné měně.
 • Akceptované jsou debetní karty (Maestro, Visa Electron) a kreditní karty (MasterCard, Visa)
 • Při fundování pomocí platobní karty nejsou účtování žádné poplatky, avšak naše partnerská banka účtuje komise ve výši 
  1.2 % z objemu transakce, pro tyto měny EUR, GBP nebo CHF,
  1.5% pro převody v NOK, CZK, PLN nebo SEK,
  2% pro převody v USD a
  2.3 % pro převody v RUB, JPY, a CAD.
  Jestli má vaše karta základnou měnu EUR, USD, GBP, CHF, CAD, JPY, SEK, NOK, CZK, RUB nebo PLN, účtování můžou být další konverzné poplatky
 • Finanční prosředky budou převedeny na váš obchodní účet v průběhu jednoho pracovního dne od přijatí u Dukascopy

Pokračuj k procesu fundování účtu pomocí platobní karty

Bankovní Záruky

Řešení pomocí bankových záruk poskytuje obrovskou flexibilitu a účinnost pro klienty Dukascopy Europe a dovoluje vám ponechat finanční prostředky u vaši banky pro případ okamžité potřeby. Bankové záruky můžou být použité pro více účtu pod stejným jménem žádatele bankové záruky. Dukascopy Europe akceptuje bankové záruky pro vklady od 100 000 USD. Všechny případy žádosti o bankové záruky jsou schvalovány individuálně.

Pro více informací o Dukascopy Europe ECN Účtech nás prosím kontaktujte na: [email protected]opy.eu, telefonicky na: +371 67 399 000 nebo požádejte o hovor od nás.