Welcome to our FX Community:Login Register
user list can't be loaded
user not found or offline

Business Introducers Program

"Business Introducer" program je príležitosťou, ako pre jednotlivcov, tak pre spoločnosti, získať províziu za doporučenie služieb poskytovaných Dukascopy Bank SA alebo Dukascopy Europe svojim klientom.

Môžete získať až do 50% komisí, ktoré Váš klient zaplatí pri obchodovaní s Dukascopy Europe IBS AS.

Každá fyzická osoba alebo spoločnosť s kontaktami vo Forexovej obchodnej komunite sa môže stať úspešným "Business Introducer-om".

Upozornenie: Atraktívne podmienky ponúkané Dukascopy Europe zjednoduchšia cestu za úspechom:

  • minimálny depozit 100 USD
  • jednoduchá procedúra otvorenia účtu
  • páka až do 1:30

Berte prosím na vedomie, že Dukascopy Europe IBS AS uskutočňuje kontrolu klienta pred zahájením spolupráce s konkrétnou osobou/spoločnosťou, pričom obmedzenia spojené s jurisdikciou môžu nastať aj v krajine záujemcu.

Dukascopy Europe IBS AS má právo prijať alebo odmietnúť akúkoľvek registráciu, a v žiadnom prípade nie je zodpovedná za prípadné náklady, poplatky alebo výdavky, ktoré sú spojené s registráciou a aktivitami Business Introducera.

Ako sa stať Business Introducer?

Nasledujte prosím kroky nižšie pre registráciu ako Business Introducer pre Dukascopy Europe IBS AS:

1. Vyplňte REGISTRAČNÝ FORMULÁR

Spomeňte prosím v registračnom formulári Vaše internetové stránky v prípade, ak ich chcete promovať popri Vašich aktivitách. Tým sa zjednoduchší postup pri identifikácii klientov, ktorí sa registrovali v Dukascopy Europe a patria do Vašej databázy.

Upozornenie: Berte prosím na vedomie, že používanie domén obsahujúcich názov "Dukascopy" alebo akékoľvek iné podobné modifikácie je prísne zakázané a môže viesť k odmietnutiu spolupráce v rámci Business Introducer programu, prípadne k právnemu vyšetrovaniu.

2. Obdržte svoje jedinečné BI-ID

Akonáhle Dukascopy Europe obdrží Vašu prihlášku, Vy obdržíte business introducer číslo BI-ID (Business  Introducer Identification Data). BI-ID je kód používaný našim systémom pre identifikáciu klientov, ktorí sa o Dukascopy dozvedeli od Vás. Vždy svoje BI-ID uveďte pri referenčných odkazoch (linkoch) Vašich kontaktov, alebo požiadajte svoje kontakty o uvedenie BI-ID pri registrácii žiadosti o otvorenie účtu.

Upozornenie: Obdržaním BI-ID a získanim prístupu do Business Introducer online prístupu z našich stránok (viď nižšie) neznamená, že ste boli akceptovaný ako Dukascopy Europe Introducer, ale je to iba potvrdenie toho, že Dukascopy zahájila proces otvorenia žiadosti. Vezmite prosím na vedomie, že nemôžete poskytnúť žiadne provízie a zľavy Vami privedeným klientom a takisto akékoľvek finančné prostriedky nemôžu byť vyplatené vo Váš prospech, pokiaľ ste ešte neboli schválený ako Introducer. Dukascopy Europe nemôže zaručiť, že žiadateľ bude schválený ako Introducer. Preto doporučujeme, aby záujemcovia o spoluprácu nedávali klientom zľavy alebo sľuby provízií až do chvíle, keď Vás Dukascopy Europe schváli ako Introducera.

3. Získajte prístup do BI prostredia

Táto chránená stránka Vám poskytuje štatistiky a správy o Vašej činnosti ako Business Introducer. Budete mať možnosť sledovať svoje príjmy z komisií v Dukascopy Europe . Navyše tu nájdete rôzne propagačné nástroje použiteľné pre rozvoj Vašich aktivít.

BI online prostredie

Pre viac informácií o Business Introducer programe alebo Dukascopy všeobecne, nám prosím napíšte na: pošlite nám správu, zavolajte: +371 67 399 000 alebo požiadajte o hovor od nás.