Welcome to our FX Community:Login Register
user list can't be loaded
user not found or offline

Kontaktujte Nás

Adresa

Dukascopy Europe IBS AS
Lacplesa iela 20a-1, Riga,
LV-1011, Latvia

Telefónne linky
 • Hlavná linka
  +371 67 399 000
 • Obchodná podpora (24h)
  +371 67 399 039

Pre zabezpečenie maximálnej bezpečnosti a kvality zákazníckeho servisu sú všetky hovory nahrávané.

Client Support chat

24/7 podpora na chate

E-maily

Vážení klienti,

berte prosím na vedomie, že za účelom zaistenia bezpečnosti a spoľahlivosti výkonu prípadných žiadostí podaných na Dukascopy Bank, komunikácia prostredníctvom e-mailu je k dispozícii iba prostredníctvom týchto e-mailových adries:

 • pošlite nám správu : dotazy, požiadavky a pokyny týkajúce sa Vášho živého účtu.
  V urgentných situáciach doporučujeme kontaktovať našú zákaznícku podporu alebo Vášho Account Manažéra telefonicky počas bežných pracovných hodín (+371 67 399 000), aby ste sa uistili, či Vaše pokyny boli riadne prijaté a spracované. Tým znížite riziko, že Vaše dotazy budú vybavené s časovým sklzom.
 • pošlite nám správu : ostatné všeobecné dotazy.
  Radi by sme Vás upozornili na riziká spojené s komunikáciou prostredníctvom e-mailu, vrátane rizika neprijatia emailu. Navyše e-maily zaslané na adresy iné ako “pošlite nám správu” a “pošlite nám správu” nemusia byť vybavené z rôzných dôvodov. Tiež by sme radi zdôraznili, že je dôležité overiť si prjatie Vašich pokynov prostredníctvom našej zákaznickej podpory alebo priamo s Vaším Account Manažérom.
Dukascopy Europe nie je zodpovedná za akékoľvek straty alebo náklady, ktoré vzniknú priamo alebo nepriamo oneskorením alebo nedodržaním pokynov zaslaných na akúkoľvek inú e-mailovú adresu ako “pošlite nám správu”. Niektoré inštrukcie môžu byť vybavené iba počas bežnej pracovnej doby, záleží od typu požiadavky.