Welcome to our FX Community:Login Register
user list can't be loaded
user not found or offline

CFD Mesačné Korekcie

CFD BRENT.CMD/USD (UK Brent Oil), LIGHT.CMD/USD (US Crude Oil), DIESEL.CMD/USD (Low Sulphur Gasoil),GAS.CMD/USD (Zemný plyn), COPPER.CMD/USD (Meď), DOLLAR.IDX/USD, IND.IDX/USD, PLN.IDX/PLN, BUND.TR/EUR, UKGILT.TR/GBP, USTBOND.TR/USD, COCOA.CMD/USD, COFFEE.CMD/USX, COTTON.CMD/USX, SUGAR.CMD/USD, OJUICE.CMD/USX, SOYBEAN.CMD/USX ponúkané Dukascopy Bank sú neexpirujúce ropné deriváty obchodované na spotovom trhu. Ceny CFD ropy, plynu, mede, indexov a dlhopisov na spotovom trhu, ktoré má Dukascopy v ponuke, sú naviazané na ceny ropy obchodovanej na burze prostredníctvom futures kontraktov. Vzhľadom k tomuto faktu sú cenové úpravy robené jeden deň pred expiráciou futures kontraktov.

Každý deň o 13:30 GMT (letný čas) alebo 14:30 GMT (zimný čas) Dukascopy stanoví a zverejní zmieny cien CFD na Brent, WTI, meď, pomarančový džús.

O 9:00 GMT (letný čas) alebo 10:00 GMT (zimný čas) Dukascopy Bank stanoví a zverejní zmieny cien CFD na zemný plyn, kakao, káva, bavlna, cukor, sója, US Dollar Index, India 50 Index, Poland 20 index, nemecké, britské a americké dlhopisy.

V závislosti na pozícii klienta sa môže jednať o prírastok alebo úbytok finacií. V rovnaký deň o 18:30 GMT (letný čas), alebo o 19:30 GMT (zimný čas) pre Brent, WTI, plyn a meď; alebo o 13:30 GMT letný čas / 14:30 GMT v zime (benzín, kakao, káva, bavlna, cukor, sója, US Dollar Index, India 50 Index, Poland 20 index, nemecké, britské a americké dlhopisy), alebo o 15:00 GMT letný čas / 16:00 GMT v zime (pomarančový džús) bude účet klienta upravený v súlade s tabuľkou vyššie.

V čase úprav bude obchodovanie BRENT.CMD/USD, LIGHT.CMD/USD, GAS.CMD/USD, COPPER.CMD/USD ukončené o 18:30 GMT (letný čas), alebo o 19:30 GMT (zimný čas); prípadne o 13:30 GMT (letný čas), alebo o 14:30 GMT (zimný čas) pre inštrumenty DIESEL.CMD/USD, COCOA.CMD/USD, COFFEE.CMD/USX, COTTON.CMD/USX, SUGAR.CMD/USD, SOYBEAN.CMD/USX, DOLLAR.IDX/USD, IND.IDX/USD, PLN.IDX/PLN, BUND.TR/EUR, UKGILT.TR/GBP, USTBOND.TR/USD; OJUICE.CMD/USX ukončené o 15:00 GMT (letný čas), alebo o 16:00 GMT (zimný čas).

Obchodovanie inštrumentu BRENT.CMD/USD bude pokračovať o 00:00 GMT (letný čas), alebo o 01:00 GMT (zimný čas). Obchodovanie inštrumentu LIGHT.CMD/USD, LIGHT.CMD/USD, GAS.CMD/USD, COPPER.CMD/USD bude pokračovať o 22:00 GMT (letný čas), alebo o 23:00 GMT (zimný čas). Obchodovanie inštrumentu DIESEL.CMD/USD, COCOA.CMD/USD, COFFEE.CMD/USX, COTTON.CMD/USX, SUGAR.CMD/USD, SOYBEAN.CMD/USX, DOLLAR.IDX/USD, IND.IDX/USD, PLN.IDX/PLN, BUND.TR/EUR, UKGILT.TR/GBP, USTBOND.TR/USD bude pokračovať o 14:30 GMT (letný čas), alebo o 15:30 GMT (zimný čas); Obchodovanie inštrumentu OJUICE.CMD/USX bude pokračovať o 16:00 GMT (letný čas), alebo o 17:00 GMT (zimný čas).