Welcome to our FX Community:Login Register
user list can't be loaded
user not found or offline
Čo sú CFDs?Dostupné InštrumentyCFD Mesačné KorekciePelarasan Dividen CFDOvernight PolicyPoplatky a KomisiePožiadavky na MarginObchodné PlatformyOtvoriť ŽIVÝ účetOtvoriť DEMO účet
 

We regret to inform you that due to regulatory reasons, Dukascopy Europe IBS AS does not open Live accounts for the residents of the country selected by you.

Select country
Phone code
Select currency
*Kliknutím na Otvoriť Demo súhlasíte s Podmienkami

Pokračovaním ďalej súhlasíte s kontaktom ohľadom našich produktov a služieb.
Kliknutím na Otvoriť Demo súhlasíte so spracovaním osobných údajov Dukascopy Europe a Dukascopy Bank celosvetovo a pobočkami Dukascopy Group (hereinafter – Dukascopy Group). Beriete na vedomie, že Vami poskytnuté údaje budú spracované Dukascopy Group pre potreby zaručenia kvalitnej podpory a funkcionality platformy. Údaje budú spracované s dôrazom na ochranu súkromia. Pre viac info si preštudujte našu politiku ochrany súkromia. reCAPTCHA Privacy Terms

Hotovo!

Prosím skontrolujte si svoj email (%email%) na získanie prístupu do účtu

Chyba!

Nastala chyba. Skúste načítať stránku odznova.

CFD Mesačné Korekcie

CFD BRENT.CMD/USD (UK Brent Oil), LIGHT.CMD/USD (US Crude Oil), DIESEL.CMD/USD (Low Sulphur Gasoil),GAS.CMD/USD (Zemný plyn), COPPER.CMD/USD (Meď), DOLLAR.IDX/USD, IND.IDX/USD, PLN.IDX/PLN, BUND.TR/EUR, UKGILT.TR/GBP, USTBOND.TR/USD, COCOA.CMD/USD, COFFEE.CMD/USX, COTTON.CMD/USX, SUGAR.CMD/USD, OJUICE.CMD/USX, SOYBEAN.CMD/USX ponúkané Dukascopy Bank sú neexpirujúce ropné deriváty obchodované na spotovom trhu. Ceny CFD ropy, plynu, mede, indexov a dlhopisov na spotovom trhu, ktoré má Dukascopy v ponuke, sú naviazané na ceny ropy obchodovanej na burze prostredníctvom futures kontraktov. Vzhľadom k tomuto faktu sú cenové úpravy robené jeden deň pred expiráciou futures kontraktov.

Každý deň o 13:30 GMT (letný čas) alebo 14:30 GMT (zimný čas) Dukascopy stanoví a zverejní zmieny cien CFD na Brent, WTI, meď, pomarančový džús.

O 9:00 GMT (letný čas) alebo 10:00 GMT (zimný čas) Dukascopy Bank stanoví a zverejní zmieny cien CFD na zemný plyn, kakao, káva, bavlna, cukor, sója, US Dollar Index, India 50 Index, Poland 20 index, nemecké, britské a americké dlhopisy.

V závislosti na pozícii klienta sa môže jednať o prírastok alebo úbytok finacií. V rovnaký deň o 18:30 GMT (letný čas), alebo o 19:30 GMT (zimný čas) pre Brent, WTI, plyn a meď; alebo o 13:30 GMT letný čas / 14:30 GMT v zime (benzín, kakao, káva, bavlna, cukor, sója, US Dollar Index, India 50 Index, Poland 20 index, nemecké, britské a americké dlhopisy), alebo o 15:00 GMT letný čas / 16:00 GMT v zime (pomarančový džús) bude účet klienta upravený v súlade s tabuľkou vyššie.

V čase úprav bude obchodovanie BRENT.CMD/USD, LIGHT.CMD/USD, GAS.CMD/USD, COPPER.CMD/USD ukončené o 18:30 GMT (letný čas), alebo o 19:30 GMT (zimný čas); prípadne o 13:30 GMT (letný čas), alebo o 14:30 GMT (zimný čas) pre inštrumenty DIESEL.CMD/USD, COCOA.CMD/USD, COFFEE.CMD/USX, COTTON.CMD/USX, SUGAR.CMD/USD, SOYBEAN.CMD/USX, DOLLAR.IDX/USD, IND.IDX/USD, PLN.IDX/PLN, BUND.TR/EUR, UKGILT.TR/GBP, USTBOND.TR/USD; OJUICE.CMD/USX ukončené o 15:00 GMT (letný čas), alebo o 16:00 GMT (zimný čas).

Obchodovanie inštrumentu BRENT.CMD/USD bude pokračovať o 00:00 GMT (letný čas), alebo o 01:00 GMT (zimný čas). Obchodovanie inštrumentu LIGHT.CMD/USD, LIGHT.CMD/USD, GAS.CMD/USD, COPPER.CMD/USD bude pokračovať o 22:00 GMT (letný čas), alebo o 23:00 GMT (zimný čas). Obchodovanie inštrumentu DIESEL.CMD/USD, COCOA.CMD/USD, COFFEE.CMD/USX, COTTON.CMD/USX, SUGAR.CMD/USD, SOYBEAN.CMD/USX, DOLLAR.IDX/USD, IND.IDX/USD, PLN.IDX/PLN, BUND.TR/EUR, UKGILT.TR/GBP, USTBOND.TR/USD bude pokračovať o 14:30 GMT (letný čas), alebo o 15:30 GMT (zimný čas); Obchodovanie inštrumentu OJUICE.CMD/USX bude pokračovať o 16:00 GMT (letný čas), alebo o 17:00 GMT (zimný čas).