Activity

  
Avatar

Prediction for 2018_07_02 - EURPLN

Pár EURPLN je v posledných dňoch v silnom rastovom trende a pár vzrástol z úrovne tesne pod 4,13 (kde sa nachádzal počas februára) až k včerajším maximám tesne pod 4,32. V percentuálnom vyjadrení ide o čast približne o 4%. Nakoľko pár prerazil klesajúcu červenú líniu, očakávam pokračovanie rastu páru vyššie a to až k úrovni Rezistencie R3 a to je na úrovni 4,3760.
Used tools: Trend lines, Time maker, Pivot point, SMA200, Supports and resistances, Horizontal lines,
Target: 4.3760
Charts: Daily, W
Read full story
Translate to English Show original
Avatar

Prediction for 2018_07_02 - EURSEK

Pár EURSEK vytvoril začiatkom mája maximá na úrovni tesne pod 10,70 a následne začal pár prudko klesať a do včerajšieho dňa poklesol z týchto maxím o takmer 5%, čo je úroveň 38,2% Fibonacciho návratu. V najbližších dňoch očakávam pokles páru ešte mierne nižšie a to k úrovni 50% FR a potom naopak korekciu mierne vyššie k aktuálnej úrovni. Začiatkom júla by sa pár mohol pohybovať na úrovni 10,2178, čo je len mierne vyššie ako včerajšia uzatváracia úroveň
Used tools: Trend lines, Channel lines, Tim
Read full story
Translate to English Show original
Avatar

Prediction for 2018_07_02 - EURSGD

Na páre EURSGD došlo v posledných dňoch k výraznému poklesu a očakávam, že tento pokles bude pokračovať. V najbližších dňoch však očakávam nárast páru mierne vyššie a to k úrovni supportu S2 a následne počas júna očakávam pokles páru až k úrovni 1,54, kde sa nachádza support v podobe horizontálnej línie. Ďalší pokles páru nižšie už neočakávam, prípade len opatrný pokles nakoľko pod úrovňou 1,54 je husté pásmo a toto by nemalo pustiť pár k rýchlemu poklesu a očakávam na tejto úrovni nákupné príka…
Read full story
Translate to English Show original
Avatar

Prediction for 2018_07_02 - AUDCAD

Pár AUDCAD vytvroil tohtoročné maximá na úrovni 10.0243 v prvej polovici marca avšak nad úrovňou parity sa neudržal veľmi dlho a už do konca marca a počas apríla bol nastavený v klesajúcom móde. Tento týždeň však došlo k zmene nálady na tomto páre a pár sa prerazil klesajúcu trendovú líniu a výraznejšie vzrástol vyššie a to až k úrovni 0,98. Rast z posledných dní bol natoľko silný, že v najbližších dňoch očakávam jeho pokračovanie a do konca júna by sa pár mohol obchodovať v okolí úrovne parity.…
Read full story
Translate to English Show original
Avatar

Prediction for 2018_07_02 - AUDCHF

Pár AUDCHF sa obchoduje v úzkom pásme a očakávam, že sa v tomto pásme bude obchodovať aj naďalej V posledných dňoch sa pár obchoduje do strany avšak včerajším dňom došlo k prielom rastovej trendovej línie vyznačenej červenou prerušovanou farbou a preto očakávam mierny pokles páru nižšie avšak iba o maximálne 2% a to k úrovni Supportu S2, ktorý sa nachádza na úrovni 0,7330.
Used tools: Trend lines, Time maker, Pivot point, SMA200, Supports and resistances, Horizontal lines,
Target: 0.7330
Charts:
Read full story
Translate to English Show original
Avatar

Prediction for 2018_07_02 - AUDJPY

Na trhy sa v posledných týždňoch vrátilo riziko, čo sa prejavuje zvýšenou volatilitou a nárastom japonského jenu a to je viditeľné aj na páre AUDJPY, ktorý klesá práve na úkor japonského jenu. Ešte začiatkom týždňa sa pár pohyboval na úrovni Horizontalnej línie pri 84,40 a týždeň nakoniec uzatvoril o 200 bodov nižšie. V najbližších dňoch očakávam ďalšie posilňovanie japonského jenu a pokles páru až k úrovni 80, kde sa nachádza spojnica posledných miním.
Used tools: Trend lines, Channel lines, Ti
Read full story
Translate to English Show original
Avatar

Prediction for 2018_07_02 - AUDNZD

Počas októbra došlo na páre k silnému nárastu, ktorý však čoskoro skorigoval a pár sa dostal do klesajúceho kanála a poklesol z maxím na úrovni takmer 1,13 až k minimám počas apríla na úrovni 1,05. Začiatkom mája došlo k prielomu hornej hrany klesajúceho kanála a pár tak začal výraznejšie rásť. Prielomom horizontálnej úrovne v okolí 1,084 je ďalší rast páru pre mňa úplne jednoznačný a preto očakávam do konca júna nárast až k úrovni Rezistencie R3 na úrovni 1,1060.
Used tools: Trend lines, Channe
Read full story
Translate to English Show original
Avatar

Prediction for 2018_07_02 - AUDSGD

Pár sa pohybuje pod úrovňou 200 SMA avšak v posledných dňoch došlo k vymaneniu sa páru z klesajúceho kanála a preto očakávam jeho nárast mierne vyššie. Najskôr očakávam mierny pokles k úrovni Rezistencie R1, ktorá sa stáva supportom a následne nárast k úrovni R2 na 1,0307.
Used tools: Trend lines, Channel lines, Time maker, Pivot point, SMA200, Supports and resistances, Horizontal lines,
Target: 1.0307
Charts: Daily, Weekly
Read full story
Translate to English Show original
Avatar

Prediction for 2018_07_02 - AUDUSD

Aussie sa od začiatku roka pohybuje v klesajúcom trende a dokonca došlo k prielomu spodnej hrany rastového kanála, ktorý začal začiatkom roka 2016. Očakávam preto ďalší pokles páru nižšie. V posledných dňoch však došlo k miernemu rastu páru a očakávam nárast maximálne k úrovni Pivotu na 0,76 a následne ďalší pokles páru nižšie a to až k úrovni Supportu S2 na 0,7310, kde by sa mohol pár pohybovať začiatkom júla.
Used tools: Trend lines, Channel lines, Time maker, Pivot point, SMA200, Supports and
Read full story
Translate to English Show original
Avatar

Prediction for 2018_09_03 - EURUSD

Pár EURUSD sa od júna 2018 pohybuje do strany a tento pohyb tak pomohol vytvoriť na páre formáciu hlava - ramená, pričom úroveň neckline sa nachádza niekde na okolí úrovne 1,15. V prípade prerazenia tejto úrovne očakávam pokles páru až k úrovni parity a minimálne však k úrovniam vlaňajších miním. Pre augustové obchodovanie však vidím reálne o pokles páru o cca 500 bodov nižšie a to konkrétne na 1,1175, kde by sa pár mohol začiatkom septembra nachádzať. Je to totiž úroveň tretieho supportu.
Used …
Read full story
Translate to English Show original
Avatar

Prediction for 2018_09_03 - EURAUD

Pár sa od začiatku roka 2017 do apríla 2018 pohyboval v silnom rastovom trende a to od úrovne 1,44 po 1,62. Počas poklesu v máji však pár prerazil rastovú trendovú líniu a hoci sa počas júna snažil vrátiť do rastového trendu, nad túto líniu sa už nedostal. V posledných dňoch sa navyše obchoduje do strany vo veľmi úzko pásme a preto očakávam, že to medvede stiahnu nižšie a to k supportu S1 do začiatku septembra. Mnou odhadovaný cieľ vidím na úrovni 1,55.
Used tools: Time maker, Channel lines, Tre
Read full story
Translate to English Show original
Avatar

Prediction for 2018_09_03 - EURCAD

Pár EURCAD koncom júna vystúpil k úrovni R1 tesne pod 1,56 a hoci to vyzeralo na pokračovanie rastu zo začiatku roka, počas tohto mesiaca sa pár vymanil z rastového kanála a preto očakávam pokles páru nižšie. Po prelomení supportu na 1,5320 očakávam pokles k supportu S1 z indikátora WoodPivot a následne k začiatku septembra očakávam pokles až k supportu S2 na 1,4841.
Used tools: Time maker, Channel lines, Pivot point, BBANDS, SMA200, Supports and resistances, Horizontal lines,
Target: 1.4841
Cha
Read full story
Translate to English Show original
Avatar

Prediction for 2018_09_03 - EURGBP

Pár EURGBP sa už takmer rok pohybuje vo veľmi úzkom pásme sa to prakticky iba na úrovni približne 4 %. Neočakávam preto aj naďalej nejaký zásadnejší pohyb kurzu, či už hore alebo nadol. V posledných mesiacoch je však na páre mierny rastový trend, ktorý síce nie je nijako silný ale rast je kontinuálny počas štyroch posledných mesiacov. Očakávam preto pokračovanie tohto mierneho rastu a to až k úrovni 0,9, kde sa nachádza Rezistencia R2 indikátora WoodPivot na mesačnej báze.
Used tools: Time maker
Read full story
Translate to English Show original
Avatar

Prediction for 2018_09_03 - EURHKD

Pár EURHKD počas apríla výraznejšie poklesol a to z úrovne takmer 9,80 na 9,30 a následne počas mája k tohtoročným minimám tesne nad úrovňou 9,0. V posledných mesiacoch však pár osciluje v rozmedzí úrovni 9,0 až 9,30, čo je menej ako 3 %-né pásmo. Support na úrovni 9,0 však vidím ako veľmi silný support a preto očakávam odraz od tejto úrovne vyššie a to v prvom rade cez rezistenciu na 9,30 a následne až k R2 tesne pod 9,45.
Used tools: Time maker, Trend lines, Pivot point, BBANDS, SMA200, Suppor
Read full story
Translate to English Show original
Avatar

Prediction for 2018_09_03 - EURJPY

Pár sa od začiatku roka, kedy sa pohyboval na úrovni okolo 137, dostal k minimám tohto roka na úrovni pod 125 za relatívne krátky čas. Išlo o pokles o takmer 10%, no od týchto miním sa pár odrazil vyššie a aktuálne pokračuje v raste a preto očakávam pokračovanie tohto rastu aj naďalej. Dnes sa pár dostal k úrovni R1 nad 131, tu očakávam mierny boj, no následný rast k úrovni R2 by mohol byť relatívne hladký, nakoľko pásme medzi týmito rezistenciami nie je zahustené. Začiatkom septembra vidím možn…
Read full story
Translate to English Show original
Avatar

Prediction for 2018_09_03 - EURNOK

Na páre EURNOK nie je výraznejší trend a pár sa tak pohybuje v mierne klesajúcom trende, no očakávam, že dôjde k vymaneniu sa z tohto trendu a vidím priestor pre rast vyššie. V prvom rade očakávam rast k úrovni R1, čo je na úrovni hornej hrany klesajúceho kanála a po vymanení sa z tohto kanála očakávam rast cez úroveň R2 až k rezistencii na úrovni 9,7250, kde sa pár obchodoval v prvom štvrťroku 2018.
Used tools: Time maker, Channel lines, Trend lines, Pivot point, BBANDS, SMA200, Supports and re
Read full story
Translate to English Show original
Avatar

Prediction for 2018_09_03 - EURNZD

Pár EURNZD sa od konca roka 2017 obchoduje v pásme s rozsahom pod 5% a nemá zásadné trendové smerovanie. Jeho pásme je ohraničené úrovňami 1,6550 a 1,7450. V polovici júna sa pár síce dostal k spodnej úrovni tohto pásma avšak následne došlo k relatívne prudkému rastu a pár sa tak aktuálne obchoduje len mierne pod jeho hornou úrovňou. V najbližších dňoch očakávam prerazenie tejto úrovne a smerovanie páru k úrovni R1.
Used tools: Time maker, Channel lines, Pivot point, BBANDS, SMA200, Supports and
Read full story
Translate to English Show original
Avatar

Prediction for 2018_09_03 - EURPLN

Pár EURPLN počas júna výrazne rástol a dostal sa až k úrovni 4,4120, avšak následne došlo k výpredaju tohto rastu a k poklesu k aktuálnym úrovniam kedy sa pár pohybuje na úrovni tesne nad 4,27. V najbližších dňoch očakávam nárast páru vyššie a to konkrétne k 4,30 a následne k poklesu nižšie - k prelomeniu 4,26 a pokles až k úrovni 4,2264.
Used tools: Time maker, Channel lines, Pivot point, BBANDS, SMA200, Supports and resistances, Horizontal lines,
Target: 4.2264
Charts: Daily, Weekly
Read full story
Translate to English Show original
Avatar

Prediction for 2018_09_03 - CADCHF

Pár CADCHF sa nepohybuje v žiadnom výraznom trende. Dokonca jeho pohyb v posledných mesiacoch je ako na hojdačke a rast strieda pokles a naopak. Medzitým sú výrazné prestávky, kedy sa pár pohybuje do strany. Rovnaký pohyb očakávam aj v najbližších dňoch, kedy vidím priestor pre rast páru k úrovni červenej Horizontal line a následne pokles k úrovni trendovej línie. Na začiatku septembra očakávam, že sa pár bude pohybovať na úrovni 0,7496.
Used tools: Time maker, Trend lines, Pivot point, BBANDS,
Read full story
Translate to English Show original
Avatar

Prediction for 2018_09_03 - AUDCHF

Pár AUDCHF sa nijako výraznejšie nepohybuje v rámci nejakých trendových pohybov. Obchodovanie je skôr skokové a to tak, že rast a pokles často striedajú dlhšie obdobia, kedy sa pár pohybuje do strany. Aktuálne sa pár pohybuje práve takto do strany a očakávam jeho rast vyššie a to konkrétne k úrovni R1, kde sa nachádza aj klesajúca trendová línia.
Used tools: Time maker, Trend lines, Pivot point, BBANDS, SMA200, Supports and resistances, Horizontal lines,
Target: 0.7476
Charts: Daily, Weekly
Read full story
Translate to English Show original
More Loading...