Денніс Порто, вчений з Гарварда, що інвестує в криптовалюти сказав:

Біткойн підпорядковується тим же правилом, що і всі в цифровому світі - закону Мура, і буде подвоюватися в ціні кожні 8 місяців протягом найближчих трьох з половиною років.

Останнім часом вкрай велику популярність отримала криптовалюта BitCoin. Він являє собою децентралізовану цифрову валюту, яка створена і працює тільки в мережі Інтернет. Також ця валюта ніким не контрольована, а емісія відбувається завдяки звичайним людям.

Відмінність цієї валюти в тому, що її курсом не можна маніпулювати, а сховищем є гаманець на комп'ютері. Сам заробіток йде за рахунок обчислень, які виконує ваша відеокарта, як і центральний процесор. Ці обчислювальні рішення, які в процесі своєї роботи знаходить відеокарта, необхідні для роботи системи BitCoin і за це вам платять гроші.

Варіанти отримання BitCoin:

 • Майнінг - пасивний заробіток за рахунок роботи відеокарти. У кожного користувача мережі криптовалюти існує можливість самостійного її заробітку. Досить просто встановити спеціальну програму і користувач зможе заробляти Bitcoin. На сьогоднішній день, даний спосіб є досить неефективним, а все, тому що Майнінг залишається вигідним тільки на спеціалізованому обладнанні;
 • Купівля на BitCoin біржах і в обмінних пунктах. Зараз існує досить велика кількість компаній, які працюють з криптовалютами.
 • Оплата послуг фрілансу. Даний спосіб оплати отримує все більшу і більшу популярність. Наприклад, криптовалюта дуже зручна для здійснення електронних платежів в глобальній мережі. А значить, чудово підходить для оплати праці через інтернет.

Основні переваги BitCoin:
 1. Відсутність або дуже низькі комісійні.
 2. Можливість здійснювати платежі в будь-який зручний час.
 3. Миттєві перекази.
Комісія при використанні BitCoin практично не залежить ні від суми платежу та не від місця, де платіж був здійснений. А це зручно. Найчастіше, всі транзакції безкоштовні, а плата знімається лише при формуванні великих транзакцій, які можуть сильно навантажити мережу. Також комісією обкладаються дуже маленькі транзакції, як захист від спаму. При цьому, ви можете здійснювати оплату коли вам буде зручно. Будь це пізно вночі або у вихідний день. Ви більше не прив'язані до графіка роботи банків. Все що вам потрібно, це завести свій онлайн BitCoin гаманець і здійснювати операції через нього.Зазвичай банки роблять переводи в перебігу трьох робочих днів, а іноді й довше. При використанні криптовалюти, ваші транзакції будуть відбуватися миттєво. Лише при великих транзакціях краще почекати підтвердження операції системою. Однак, зазвичай це не займає часу більше години.

Причини популярності BitCoin:

До цих пір його вартість має яскраво виражений зростаючий тренд. Іншими словами BitCoin постійно дорожчає і сьогодні ціна вже вище ніж вчора. Причиною цього є обмежена кількість BitCoin;
 • Криптовалюта вкрай зручна у використанні.
 • Відсутність або дуже низькі комісійні.
 • BitCoin значно спрощує міжнародні транзакції. Це в перспективі може допомогти і бізнесу, що позитивно позначиться на економіці країн.
 • З набором популярності, неухильно зростає і кількість компаній, що приймають до оплати BitCoin. Вже на сьогоднішній день, багато онлайн і навіть оффлайн сервіси приймають в якості платежів даний вид електронної валюти.
Однак, варто сказати, що існують і деякі перешкоди до значного зростання і поширення криптовалют. Серед таких обмежень варто назвати, наприклад, заборона на використання BitCoin. Таким чином, власник достатньої кількості BitCoin може зіткнутися з проблемою, коли наявні у нього кошти не можна витратити на необхідну річ.
Що ж можна зробити в такій ситуації?
Але вихід зі скрутного становища все-таки існує. Доступна можливість обміну електронної валюти BitCoin на Paypal. Платіжна система Paypal приймається практично всіма платформами і використовується у всьому світі.
Виведення коштів:

Якщо у вас є BitCoin -гаманець, а вам потрібні гроші на карті або потрібно сплатити будь-яку покупку в інтернет-магазині, оптимальним рішенням буде обміняти Bitcoin на Paypal.Після обміну, кошти на рахунку Пейпал ви зможете витратити будь-яким зручним для вас способом, будь то покупка в інтернет-магазині, виведення коштів на карту або відправка користувачеві, який не використовує BitCoin.
ВИСНОВОК:
Плюси BitCoin:
 1. Абсолютна анонімність;
 2. Немає податків і комісій;
 3. Миттєві переводи;
 4. Неможливість підробки;
 5. Відсутність контролю з боку держави;
 6. Міжнародний статус;
 7. Зростаючий попит на кріптовалюти;
 8. Можливість видобутку BitCoin.
Мінуси BitCoin:
 1. Абсолютна анонімність;
 2. Високі ризики;
 3. Слабка безпека;
 4. Відсутність гарантій;
 5. Нелегальний статус;
 6. Недостатньо широке визнання;
 7. Значні коливання курсу.
Безсумнівно, криптовалюта є вельми сучасним і практичним способом оплати. Але все ж, будьте обережні!
Translate to English Show original