Otvoriť ŽIVÝ ÚČET

1 - Vyplňte registráciu a podpíšte zmluvy elektronicky

Vyplňte registráciu a podpíšte zmluvy elektronicky zopár klikmi. Pre spoločné a firemné účty kliknite prosím na TENTO ODKAZ.

Po úspšnom vyplnení registrácie obdržíte 2 emaily. Prvý odkazuje na video identifikáciu v bode 2 nižšie, druhý obsahuje zmluvy, ktoré podpíšete elektronicky. Pre úspešné dokončenie registrácie je potrebné podpísať dokumenty a vykonať video identifikáciu s Vašim account manažérom.
 

2 - Video identifikácia

Nasledujte inštrukcie v emaile. Najrýchlejšia cesta k schváleniu účtu je video identifikácia, ktorá netrvá dlhšie ako 15 minút. Stiahnite si aplikáciu "Dukascopy Connect" na svoj smartphone.

iPhone  Android 

Ak už máte účet vo švajčiarskej banke, môžete sa identifikovať jednoduchým zaslaním emailu Vášmu account manažérovi spolu s kópiou Vášho pasu alebo OP, selfiem Vašej tváre a dokladom o trvalom bydlisku nie starším ako 3 mesiace.

Pre spoločné a firemné účty kliknite prosím na TENTO ODKAZ.
 

3 - Nafundujte svoj účet

Po schválení účtu Vám zašleme inštrukcie k prevodu. Prvotný vklad môže byť zaslaný prostredníctvom kreditnej/debetnej karty alebo klasickým SEPA prevodom.

Akonáhle obdržíme prvotný vklad, zašleme Vám prihlasovacie údaje a pin kód.

Tipy

  • Využitím video identifikácie môže byť Váš účet schválený v priebehu 1 hodiny. Obyčajne celý proces netrvá dlhšie ako 1 deň.
  • Minimálny úvodný vklad by nemal byť nižší ako 1000 USD.
  • Pre rýchlejšie schválenie účtu, poskytnite prosím všetky požadované informácie.
  • Jedna registrácia na klienta. Ak už u nás máte účet a iba si želáte otvoriť podúčet, prípadne pridať iné služby, kontaktujte prosím svojho account manažéra.
  • Pridanie Business Introducera po registrácii nie je možné. Ak máte svojho BI, jednoducho uveďte jeho meno v poslednom kroku registrácie.
  • V prípade dodatočných otázok kontaktujte prosím náš Chat technickej podpory alebo zavolajte na +41 22 799 4888. V núdzových prípadoch požiadajte o hovor od nás alebo nám napíšte na Send us a message.