Otwórz Konto Live

Szybko i łatwo - w 3 krokach

1 - Kliknij tutaj aby wypełnić formularz rejestracyjny oraz zaakceptować umowę

Wypełnij formularz online oraz zaakceptuj umowę kilkoma kliknięciami. Dla kont wspólnych oraz kont firmowych należy sprawdzić KROKI.

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego otrzymają Państwo 2 e-maile, jeden z informacją o identyfikacji (krok 2) oraz drugi z linkiem do zaakceptowania umowy online. Nie ma znaczenia, czy najpierw zostanie przeprowadzona identyfikacja, czy będą podpisane dokumenty, ale aby otworzyć konto obie czynności muszą zostać wykonane. 

 

2 - Przeprowadź Identyfikację

Aby przeprowadzić identyfikację, podążaj za instrukcją przesłaną e-mailem. Najszybszym sposobem jest przejście wideo identyfikacji (około 15 minut), instalując Dukascopy Connect na swoim smartfonie.    

iPhone  Android 

Jeżeli posiadasz konto w Szwajcarskim banku, możesz przeprowadzić identyfikację przesyłając do swojego Account Managera (i) zwykłą kopię Dowodu Osobistego/Paszportu, (ii) selfie oraz (iii) potwierdzenie adresu nie starsze niż 3 miesiące.

Dla kont wspólnych oraz kont firmowych należy sprawdzić KROKI.
 

3 - Zasil swoje konto

Po otwarciu konta, zostanie przesłana instrukcja dotycząca zasilenia konta, aby można było zasilić swoje konto przelewem lub kartą płatniczą i rozpocząć korzystanie z naszych usług. 

Wszystkie dane do logowania do konta otrzymają Państwo po zaksięgowaniu środków. 

Wskazówki

  • Korzystając z wideo identyfikacji, konto może być otwarte nawet w 1 godzinę a generalnie w 1 dzień.
  • Minimalny depozyt dla konta handlowego w Dukascopy Bank to 1.000 USD lub ekwiwalent w innej walucie
  • Aby znacząco przyspieszyć otwarcie konta, proszę udzielić wszystkich informacji w formularzu. 
  • Jeden formularz rejestracyjny dla jednego klienta. Jeżeli posiadają już Państwo konto lub wypełnili formularz rejestracyjny i chcą dodać dodatkowe konto/usługę, należy skontaktować się ze swoim Account Managerem. 
  • Dodanie Introducera nie jest możliwe po otwarciu konta. Jeżeli dowiedzieli się Państwo o Dukascopy od Introducera, należy podać jego numer w formularzu online. 
  • Dla szybkiego kontaktu polecamy używać nasz  (Support chat) lub zadzwonić na +41 22 799 4888. Dla zapytań nie wymagających pilnej odpowiedzi, mogą Państwo poprosić o Prośba o oddzwonienie  lub napisać na Wyślij do nas wiadomość.