Otevřete LIVE Obchodní účty

1 - Vyplňte registraci a podepište smlouvy elektronicky 

Vyplňte registraci a podepište smlouvy elektronicky pár kliknutími. Pro sdílené a firemní účty klikněte prosím na TENTO ODKAZ.


Po úspšném vyplnění registrace obdržíte 2 emaily. První odkazuje na video identifikaci v bodě 2 níže, druhý obsahuje smlouvy, které podepíšete elektronicky. Pro úspěšné dokončení registrace je třeba podepsat dokumenty a provést video identifikaci s Vaším account manažerem

2 - Identifikujte se

Následujte instrukce v emailu. Nejrychlejší cesta k schválení účtu je video identifikace, která netrvá déle než 15 minut. Stáhněte si aplikaci "Dukascopy Connect" na svůj smartphone.

iPhone  Android 

Pokud již máte účet ve švýcarské bance, můžete se identifikovat jednoduchým zasláním emailu Vašemu account manažerovi spolu s kopií Vašeho pasu nebo OP, selfi Vaší tváře a dokladem o trvalém bydlišti ne starším než 3 měsíce.
 

3 - Nafundujte Váš účet

Po schválení účtu Vám zašleme instrukce k převodu. Prvotní vklad může být zaslán prostřednictvím kreditní / debetní karty nebo klasickým převodem.

Jakmile obdržíme prvotní vklad, zašleme Vám přihlašovací údaje a pin kód.

Tipy

  • Obvykle celý proces netrvá déle než 1 den využitím video identifikace může být váš účet schválen v průběhu 1 hodiny.
  • Minimální počáteční vklad by neměl být nižší než 1 000 USD.
  • Pro rychlejší schválení účtu, poskytněte prosím všechny požadované informace.
  • Jedna registrace na klienta. Pokud již u nás máte účet a pouze si přejete otevřít podúčet, případně přidat další služby, kontaktujte prosím svého account manažera.
  • Přidání Business Introducera po registraci nelze. Pokud máte svého BI, jednoduše uveďte jeho jméno v posledním kroku registrace.
  • V případě dodatečných dotazů kontaktujte prosím náš Chat technické podpory nebo zavolejte na +41 22 799 4888. V nouzových případech požádejte o hovor od nás,nebo nám napište na Send us a message..