Otevřete LIVE Obchodní účty

1 - Vyplňte registraci a podepište smlouvy elektronicky 

Vyplňte registraci a podepište smlouvy elektronicky pár kliknutími. Pro sdílené a firemní účty klikněte prosím na TENTO ODKAZ.


Po úspšném vyplnění registrace obdržíte 2 emaily. První odkazuje na video identifikaci v bodě 2 níže, druhý obsahuje smlouvy, které podepíšete elektronicky. Pro úspěšné dokončení registrace je třeba podepsat dokumenty a provést video identifikaci s Vaším account manažerem

2 - Identifikujte se

Následujte instrukce v emailu. Nejrychlejší cesta k schválení účtu je video identifikace, která netrvá déle než 15 minut. Stáhněte si aplikaci "Dukascopy Connect" a následujte instrukce.


iPhone  Android 

Pokud již máte účet ve švýcarské bance, můžete se identifikovat jednoduchým zasláním emailu Vašemu account manažerovi spolu s kopií Vašeho pasu nebo OP, selfi Vaší tváře a dokladem o trvalém bydlišti ne starším než 3 měsíce.
 

3 - Nafundujte Váš účet

Po schválení účtu Vám zašleme instrukce k převodu. Prvotní vklad může být zaslán prostřednictvím kreditní / debetní karty nebo klasickým převodem.

Jakmile obdržíme prvotní vklad, zašleme Vám přihlašovací údaje a pin kód.

Tipy

  • Obvykle celý proces netrvá déle než 1 den využitím video identifikace může být váš účet schválen v průběhu 1 hodiny.
  • Minimální počáteční vklad by neměl být nižší než 1 000 USD.
  • Pro rychlejší schválení účtu, poskytněte prosím všechny požadované informace.
  • Jedna registrace na klienta. Pokud již u nás máte účet a pouze si přejete otevřít podúčet, případně přidat další služby, kontaktujte prosím svého account manažera.
  • Přidání Business Introducera po registraci nelze. Pokud máte svého BI, jednoduše uveďte jeho jméno v posledním kroku registrace.
  • V případě dodatečných dotazů kontaktujte prosím náš Chat technické podpory nebo zavolejte na +41 22 799 4888. V nouzových případech požádejte o hovor od nás,nebo nám napište na Send us a message..