Ми живемо в світі інформації. Чим далі, тим все більше і більше вона нас поглинає. Інформаційний шум оточив мало не кожну людини. Він виник навколо криптовалюти та першої і найпопулярнішої з них під назвою Bitcoin. З дня на день ці електронні гроші зацікавлюють все більше і більше, чи не так?Багато хто чув про їхні обороти, які становлять від 300 до 400 мільйонів доларів США в день. Хочеться нагадати той факт, коли в липні 2010 року одна «монетка» коштувала 4,95 американських центів. На сьогоднішній день (12.05.2018 р.) середнє значення курсу 8351.33 доларів США (USD) за 1 Bitcoin. Неозброєним оком видно, що популярність цих електронних грошей зростає в геометричній прогресії. У світі на сьогоднішній день відомо більше 275 різновидів анонімних електронних грошей.

Серед них найбільш поширені :

 • Bitcoin;
 • Ethereum;
 • Ripple;
 • Litecoin;
 • Darkcoin;
 • Peercoin
 • і т.д.
Популярність і вартість кожної окремо залежить від попиту і відповідно від обсягів торгів.


Тоді виснемо, що ж таке криптовалюта?

Криптовалюта - безкоштовна система електронної валюти, яка повністю децентралізована - не потребує центральних серверів або третіх сторін для підтвердження угод. Мало того, завівши акаунт ви самі генеруєте свої гроші, тобто ви це і є центробанк. Кількість грошей залежить від технічних характеристик вашого компютера. Потім ці гроші можна обміняти на цілком реальні бакси
Способи заробітку на криптовалюті?

 1. «Майн» -. добувати криптовалюту використовуючи міць процесора або відеокарти;
 2. Інвесторський - купівля електронних монет в надії, що їх курсова вартість виросте;
 3. Спекулятивний - купівля/продаж криптовалюти, як звичайної валюти на ринку Forex;
 4. Створення нової криптовалюти - при достатньому фінансуванні і володінні комп'ютерною та криптографічною грамотністю.
Колись Bitcoin був просто модним слівцем. Мало хто розумів, як це працює, а ще менше - як користуватися. Але з часом він заповнив заголовки фінансових новин, адже з січня криптовалюта подорожчала більш ніж на 150%, тим самим вона привернула на себе увагу. Сьогодні вона починає представляти реальну цінність для бізнесу. Деякі провідні світові компаній вже впроваджують біткоіни і блокчейн для забезпечення внутрішньої прозорості та підвищення ефективності.


Що тут сперечатися плюсів і мінусів у Bitcoin досить і в цьому переконалося вже безліч експертів і аналітиків. Проте, не дивлячись ні на що, криптовалюта все щільніше і щільніше входить в життя як людей, так і в діяльність фінансових компаній які використовують біткоіни.

На даний момент найбільшим конкурентом біткоіна є ефір. Ця система дозволяє складати «розумні контракти», тобто юридично обов'язкові контракти між сторонами, що знаходяться в будь-якій точці земної кулі. Хоча попит на ефір зростає, пропозиція залишається обмеженою. Наслідком стає постійне зростання ціни, яка за останні пів року виросла в 40 разів.

Чи є відмінності бірж криптовалюти від фондових і валютних ринків?


Насправді відмінності все таки є, а саме:
 • висока волатильність криптовалюти;
 • курсами керують групи гравців, які здатні в один момент збільшити торгові обсяги або навмисно викликають різкий рух ціни з метою привернути увагу людей;
 • знайти адекватні новини по криптовалюті та головне вчасно - дуже складно.
Як на мене найбільш головною відмінністю виступає волатильність, яка спостерігається на біржі криптовалют в сотні разів більше, ніж на фондових і валютних ринках. Наприклад, за 2013 рік курс bitcoin піднявся більш ніж на 5500%. Подібних перепадів протягом року неможливо виявити на ринку цінних паперів, акцій або реальних валют.

Потрібно бути обережним, адже на біржі криптовалют основну частину руху створюють обмежені групи учасників, які торгують великими обсягами коштів і здатні провести значну корекцію курсу. Говорити заздалегідь про свої наміри такі групи або окремі гравці навряд чи будуть, а отже залишається тільки вчасно встигути з виявленням початку подій і розміщувати відповідні ордери.

А також в засобах масової інформації новини за списками криптовалют якщо з'являються, то з великою затримкою, а це зводить нанівець їх актуальність.Підводячи підсумки, можна сказати, що Bitcoin зайняв гідне місце серед інструментів біржової торгівлі і відкриває перед трейдерами зовсім нові перспективи прибутковості. При цьому багато експертів вважають, що економіка криптовалют входить в фазу мильної бульбашки і багато цифрових валют в результаті не будуть коштувати ні копійки.

А ви торгуєте біткоїнами?
Translate to English Show original