Otvoriť Živý Obchodný účet (Forex/CFD)

Začnite obchodovať finančné inštrumenty s Dukascopy Europepo dokončení nasledujúich krokov:

Registrácia (Viac info)

Vyplňte krátky registračný formulár. Berte prosím na vedomie, že dôkladne vyplnená registrácia s transparentnými a kompletnými informáciami výrazne urýchli proces otvorenia obchodného účtu. Ubezpečujeme Vás, že poskytnuté informácie sú prísne dôverné a nebudú poskytované cudzím osobám.

Please be aware that Dukascopy Europe does not provide services to some countries. You can check the list of non-serviced countries here

 

Upozornenie: Pokiaľ už máte živý účet s Dukascopy and chcete pridať nový inštrument do Vášho portfólia, napr. CFD, nová registrácia nie je nutná. Prosím kontaktujte svojho Account Manažéra pre bližšie info.

Nahrajte dokumenty k účtu (Viac info)

Naskenujte alebo odfoťte Váš identifikačný dokument (pas, OP) a doklad o trvalom bydlisku (napr. SIPO, výpis z účtu) a nahrajte ich pomocou odkazu vyššie. Akceptované budú iba skeny a fotografie dokumentov v čitateľnej kvalite. Doporučujeme rozlíšenie aspoň 300 dpi a veľkosť dokumentu aspoň 1MB. Uistite sa prosím, že dokumenty nie sú zostrihané alebo čiastočné.
 
Alternatívou je nainštalovať si Dukascopy Europe Document Uploader aplikáciu pre iPhone alebo Android a nahrať dokumenty pomocou nej.

iPhone  Android

Nafundujte svoj účet (Viac info)

Po akceptácii Vašich dokumentov obdržíte emailom Distančnú zmluvu (ang. Distance Agreement). Po je podpísaní obdržíte čislo Vášho obchodného účtu a ďalšie informácie potrebné k prevodu finančných prostriedkov. Úvodný vklad môže byť prevedený prostredníctvom kreditnej / debetnej karty alebo pomcou klasického prevodu na účet. Minimálny vklad je 100 USD alebo ekvivalent v inej mene. Pri prevode prostriedkov nezabudnite uviesť svoje číslo účtu v Dukascopy.

Vaše prihlasovacie údaje budú zaslané na Váš email ihneď ako obdržíme Vaše finančné prostriedky.

Viac informácie k otvoreniu účtu nájdete na tejto stránke.

Pozn.: Prosím uveďte svojho Introducing agenta (ak máte) už pri registrácii. Po registrácii to už nebude možné.

Ak nás chcete kontaktovať ohľadom otvorenia živého účtu, pošlite nám správu, zavolajte na telefón +371 67 399 000 alebo prípadne požiadajte o hovor od nás.