Witamy w FX Community:Zaloguj się Rejestracja
Nie można wyświetlić listy użytkowników
użytkownik nieodnaleziony lub offline

Poleć znajomego/znajomą

Poleć swojego znajomego lub swoją znajomą i otrzymaj 50 USD w prezencie od Dukascopy Europe

Zapraszamy klientów Live do podzielenia się swoimi doświadczeniami handlowymi w Dukascopy ze swoimi znajomymi oraz do zaproszenia ich do skorzystania z doskonałych warunków handlu oferowanych przez Dukascopy Europe. Jeżeli Państwa znajomy lub znajoma zostanie Live traderem w Dukascopy Europe, otrzymacie Państwo 100% rabat na prowizję handlową do momentu aż pełna kwota 50 USD zostanie osiągnięta. Zniżka na prowizję będzie księgowana codziennie od momentu, kiedy Państwa znajomy lub znajoma wykonają pierwszy handel.

Jak polecić swojego znajomego lub swoją znajomą

Proszę otworzyć z poziomu swojej platformy "Moje konto" w sekcji "Portfel" oraz kliknać baner "Refer your friend".

Po kliknięciu na baner pojawi się małe okno rejestracji. Proszę podać tam imię, nazwisko oraz dane kontaktowe swojego znajomego lub swojej znajomej. Proszę upewnić się, że Państwa znajomi życzą sobie kontaktu z naszej strony zanim udostępnicie Państwo ich dane.

Państwa Account Manager z Dukascopy Europe skontaktuje się z Państwa znajomym lub znajomą oraz pomoże w dalszym procesie otwarcia rachunku. Jak tylko Państwa znajomy lub znajoma otworzy konto na Forex lub konto opcji binarnych i dokona pierwszego handlu Live, zaczniecie Państwo otrzymywać 100% rabat na prowizję handlową do momentu aż pełna kwota 50 USD zostanie osiągnięta. Prowizje handlowe będą zwracane po każdej procedurze rozliczeniowej.

Nie ma żadnego limitu liczby klientów jaką możecie Państwo polecić, lecz proszę pamiętać, iż weźmiemy pod uwagę jedynie nowych klientów, których danych nie posiadaliśmy dotychczas w naszej bazie danych.

Dodatkowe informacje

  • Jeżeli byli Państwo przyprowadzeni przez Introducera, rabat na prowizji będzie oparty jedynie o prowizje netto Dukascopy.
  • Jeżeli zaaplikowali Państwo o program rabatowy Dukascopy (Dukascopy Discount program), kwota rabatu zostanie odliczona od przyszłych prowizji.
  • Jeżeli posiadacie Państwo dostawcę usług, Państwa rabat na prowizji będzie opierał się jedynie o prowizję od obrotu dla Dukascopy.