Witamy w FX Community:Zaloguj się Rejestracja
Nie można wyświetlić listy użytkowników
użytkownik nieodnaleziony lub offline
Zarządzający środkamiKonta zarządzane zewnętrznie
 

We regret to inform you that due to regulatory reasons, Dukascopy Europe IBS AS does not open Live accounts for the residents of the country selected by you.

Select country
Phone code
Select currency
*Klikając na Otwórz Demo zgadzasz się na nasze Warunki

Kontynuując, wyrażasz zgodę na kontakt w sprawie naszych usług i ofert.
Klikając "Otwórz demo", zgadzasz się również na przekazanie informacji dotyczących konta demo naszym przedstawicielom z Dukascopy Europe i Dukascopy Bank, włączając filie, oddziały i/lub przedstawicielstwa ("Grupa Dukascopy"), w celu utrzymania kontaktu z Tobą. Przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na to, że wszelkie dane udostępniane Dukascopy Europe mogą być przekazywane, przechowywane i przetwarzane przez Grupę Dukascopy w celu świadczenia wsparcia i zapewnienia funkcjonalności platformy. Twoje dane będą traktowane zgodnie z obowiązującymi wymogami poufności. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności. reCAPTCHA Privacy Terms

Sukces!

Proszę sprawdzić swój e-mail (%email%), aby zalogować się na konto

Błąd!

Coś poszło nie tak. Odśwież stronę i spróbuj jeszcze raz.

Rozwiązania dla Zarządzających środkami

Dukascopy Europe (zarejestrowana w UE spółka córka Dukascopy Bank, Szwajcaria) dostarcza rozwiązanie techniczne pozwalające klientom upoważnić wybranego tradera do zarządzania swoim kontem. W celu wsparcia tej działalności, Dukascopy Europe stworzył unikalne środowisko oparte o następujące główne cechy:
  • Dostęp do nieograniczonej płynności ECN bez maksymalnego limitu lota (płynność rynku ECN umożliwia handel na rachunkach o rozmiarach instytucjonalnych).
  • Profesjonalne platformy handlowe
  • Różnorodne możliwości handlu, w tym stop-loss i zlecenia z limitem
  • Zaawansowane środowisko PAMM
  • Handel na rachunkach z różnymi walutami bazowymi poprzez jeden rachunek skonsolidowany
  • Unikalna możliwość handlu środkami ulokowanymi w różnych instytucjach
  • Profesjonalne raportowanie dla klientów i traderów
  • Funkcje dokonywania płatności pomiędzy klientami i traderami
  • Indywidualny poziom Stop-Loss na kapitale każdego konta
Zaawansowane raportowanie i szeroki zakres narzędzi do zarządzania ryzykiem połączone z bezpiecznym środowiskiem regulacyjnym oraz unikalnym dostępem do płynności typu ECN rynku SWFX - Swiss FX Marketplace stwarzają odpowiednie środowisko inwestycyjne.
 
Jeżeli jesteś Zarządzającym Środkami, proszę napisz do nas i skontaktujemy się z Tobą.

Disclaimer: Dukascopy Europe IBS AS, bez żadnych wyjątków, nie uczestniczy w decyzjach handlowych podejmowanych przez zewnętrznych zarządzających środkami, nie reprezentuje ich, nie daje gwarancji oraz nie ponosi odpowiedzialności za jakichkolwiek strategie handlowe oraz wyniki zewnętrznych zarządzających środkami.

Aby dowiedzieć się więcej na temat Kont Zarządzanych, proszę napisać do nas na: [email protected]opy.eu, zadzwonić do nas na: +371 67 399 000 lub poprosić o oddzwonienie.