Otwórz konto handlowe Live (Forex/CFD)

W celu rozpoczęcia handlu on-line instrumentami finansowymi z Dukascopy Europe należy postępować zgodnie z łatwą procedurą krok po kroku:

Zarejestruj się teraz (dowiedz się więcej)

Proszę wypełnić elektroniczny formularz rejestracyjny. Proszę mieć na uwadze, że dobrze wypełniony formularz rejestracyjny, z transparentnym źródłem pochodzenia inwestycji, znacznie przyspieszy otwarcie konta handlowego. Proszę nie martwić się o dostarczone informacje, ponieważ są one w pełni objęte ścisłymi zasadami poufności i nie będą ujawniane osobom trzecim.

Please be aware that Dukascopy Europe does not provide services to some countries. You can check the list of non-serviced countries here

 

Uwaga: Jeżeli posiadacie Państwo już konto Live w Dukascopy i chcieliby Państwo rozpocząć używanie nowych instrumentów (np. CFD), nie ma konieczności ponownego wypełniania formularza rejestracyjnego. Zamiast tego, proszę skontaktować się ze swoim Account Managerem w Dukascopy.

Prześlij dokumenty online (dowiedz się więcej)

Należy przygotować zdjęcie ważnego dowodu osobistego (przód i tył), a także zdjęcie selfie z ważnym dowodem osobistym. Następnie zdjęcia te należy załadować klikając w link powyżej "Prześlij dokumenty online". Prosimy zapewnić wysoką jakość skanów/zdjęć, tak aby zarówno obrazy jak i tekst były czytelne. Zalecamy rozdzielczość skanera 300 dpi i wielkość pliku ok. 1 MB na dokument. Prosimy upewnić się, że skany lub zdjęcia nie są przycięte lub w inny sposób modyfikowane.
 
Alternatywnie, można zainstalować aplikację Dukascopy Europe Dokument Uploader na iPhone lub Android oraz przesyłać dokumenty za pomocą urządzenia mobilnego. Proszę upewnić się, że obrazy są jasne i wystarczająco ostre, aby przeczytać tekst na dokumencie.
 
iPhone  Android

Zasil swoje konto (dowiedz się więcej)

Po akceptacji dokumentów, zostanie do Państwa przesłana Umowa Podpisywana na Odległość (ang. Distance Agreement). Po podpisaniu jej w Internecie, otrzymają Państwo swój numer konta i instrukcje jego zasilenia. Mogą Państwo dokonać wstępnej wpłaty kartą lub za pomocą przelewu aby rozpocząć handel. Minimalna kwota początkowego depozytu wynosi 100 USD lub równowartość tej kwoty w innych walutach. Przy dokonywaniu płatności, prosimy o podanie numeru Państwa konta w Dukascopy Europe.
 
Należy pamiętać, iż konta otwarte przy pomocy skanów dokumentów mają limit depozytów netto w wysokości 15'000 EUR. Aby zwiększyć limit, prosmiy skontaktować się z Opiekunem Klienta.

Więcej informacji na temat kroków niezbędnych do otwarcia konta Live znajduje się na tej stronie.

Uwaga: Proszę podać nazwę Państwa Introducera (jeżeli istnieje) w momencie aplikowania o konto Live przy wypełnianiu elektronicznego formularza rejestracyjnego. Nie będzie możliwości dodania Introducera po zaakceptowaniu przez Dukascopy Europe Państwa wniosku o otwarcie konta.

Jeżeli chcecie Państwo skontaktować się z nami na temat otwarcia konta, proszę wyślij do nas wiadomość, zadzwoń do nas przez telefon +371 67 399 000 lub prośba o oddzwonienie.