Principy

Na základě smluvy o White Label s Dukascopy Bank, Dukascopy Europe nabízí jedinečné a transparentné forexové obchodní řešení vycházejíci z dvou základních principů. Tyto dvě hodnoty jsou jádrem ECN trhové technologie:

 • Rovnocenná obchodní práva
  Všechny klienty mají rovnakou možnost poskytovat a konzumovat likviditu v rámci ECN trhu.
 • Transparentní cenové prosředí
  Všechny klienti mají přístup k stejné likviditě a každý klient má rovnaký data feed.

Výhody ECN

ECN trh představuje pokročilou generaci zdoje likvidity v odvětví. Během procesu vytváření jedinečného obchodního prostředí, Dukascopy Bank vyvinula nasledujíci funkcionality plně dostupné klientům Dukascopy Europe vycházející ze smluvy o White Label s Dukascopy Bank:

 • Exekuce
  Dukascopy Bank má jedinečnou technologii umožňující okamžitý hedgování transakcí svých klientů přímo s dodavateli likvidity. Dukascopy Bank je v současné době připojena k Bank of America, Commerzbank, Nomura, Barclays, Currenex, SEB, Deutsche Bank, JP Morgan, Société Générale, UBS, Goldman Sachs, Citibank, BNP Paribas, HSBC Bank, EBS, Cantor Fitzgerald, HotstpotFXI, Lava - FX, Morgan Stanley a dalších poskytovatelů likvidity. Všechny transakce se zpravidla provádějí v řádu milisekund.
   
 • Nízké spready
  Dukascopy Bank intergrovala likviditu popředných světových bank a ECN trhů. Díky této spolupráci s bankami a poskytovatelmi služeb nabízí Dukascopy Bank ten nejobsáhlejší zdroj likvidity na trhu s malými spready.
   
 • ECN Lividita
  Integrace popředných světových bank dovoluje Dukascopy Bank exekuovat veliké obchodné příkazy, které můžou být okamžitě hedgovány v síti poskytovatelů likvidity.
 • Hloubka trhu
  Dukascopy Bank zpřístupňuje všem klientům monitoring hloubky trhu. Tenhle nástroj poskytuje obchodníkům informace o strukture trhu pro každý měnový pár. Tato data umožňují účastníkům předvídat úplné vyřízení příkazu ještě před jeho zadáním.

 • Poskytování likvidity
  Každý klient může zadat nákupní / prodejný příkaz na trh. Tyto příkazy umožňují uživatelům působit jako poskytovatelé likvidity tím, že umístí jednotlivé nákupní / prodejný příkaz přímo na trhu. Nákupné / prodejné příkazy jsou podobné limitním příkazům a jsou použity k nákupu nebo prodeji měny za stanovenou nebo lepší cenu. Umístění nákupních / prodejných příkazů má několik výhod. Jelikož je nákupní / prodejný příkaz umístěný přímo na trh, může být akceptován jiným konzumentem likvidity, a tak dovoluje obchodníkům vyhnout se nákladem na spready. Kromě toho mohou uživatelé určit dobu, po kterou může být příkaz aktuální v systému (Good Till Canceled/Good For/Good Till). Všechny tyto vlastnosti dělají umístění nákupních / prodejných příkazů cenným nástrojem pro intradenní typ obchodování.